Dalgamı geçiyorsunuz?
145678
xcalibur
Üye
:)

Yağ gibi üste çıkmalıyım çırpınışlarını görüyorum :)

Evet SETI yayıncılık suçlu. Bu bir reklamdır yazmalıydı. Ooo.. Ooo.. Büyük günah lolol :)
Zodiac
Üye
haberlerin arasina gizlenmis olan reklamlarin (haber olmasi sart degil cevredeki objelere benzeyen herhangi bir reklam olabilir) belirtilmesi gerekir (administrator'in yazmasi bir reklam belitreci degildir).

http://www.ntvmsnbc.com/ bak bakalim burada asagida yanindaki haberlere benzeyen reklamlarin bir taraflarinda ne yaziyor? adamlar bunu keyiflerinden yapmiyorlar. oraya ibare koymasalar haber sanip tiklayacak onbinlerce kullanici var.

burada yapilan ve yapilmak istenen, haberleri okumak icin girenlere arada reklamlari da sokusturmaktir. bunu ucuz blog ve film izleme, download-warez siteleri yapar. bu tur mini cakalliklari yapmak etik degildir kendi firmasi olsun olmasin.

ha pazarlama mini cakalligi konusunda ulkemizde turk telekom'dan daha iyisi yok zaten.
QuendarthQuendarth
Mod

İyi de bu "hizmeti" onlar sağlamıyor (bildiğim kadarıyla). Hizmeti, OGZ'nin yol göstericiliği altında TTNET yapıyor (diye biliyorum). Hatam varsa düzeltin lütfen. Orada minnacık bir "reklamdır" yazısı olsa bu kadar tatava çıkmayacaktı.

Bu sitenin, komple bir şekilde, dergi için bir reklam aracı olduğunu düşünürsek derginin reklamını yaparken ayrıca belirtmeleri gerekmez bence. (:

Bildiğim kadarıyla Playstore sitesini tamamen SETI hazırlıyor. Ve birçok kez OGZ online'ın sadece derginin sitesi olmadığını söylediler. SETI yayıncılığın bütün hizmetleri burada duyuruluyor. Dergi haberlerinin yanında ESL'ye veya The Game'e ait haberler de görüyoruz arada. Bu haberlerde reklam diye belirtilmiyorsa Playstore haberlerinde de belirtilmemesi normal. Tabii diğerlerine yorum yapılabiliyorken Playstore haberlerine yapılamıyor olması gibi bir durum da var ama o da muhtemelen söylendiği gibi TTNET'in isteği üzerinedir.
oropheroropher
Üye

İyi de bu "hizmeti" onlar sağlamıyor (bildiğim kadarıyla). Hizmeti, OGZ'nin yol göstericiliği altında TTNET yapıyor (diye biliyorum). Hatam varsa düzeltin lütfen. Orada minnacık bir "reklamdır" yazısı olsa bu kadar tatava çıkmayacaktı.

Yol göstericilik değil, Playstore'u SETI hazırlıyor..

bkz;

İÇERİK SAĞLAYICI
SETİ YAPIM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YER SAĞLAYICI / ERİŞİM SAĞLAYICI
TTNET A.Ş.
kurtkapankurtkapan
Üye
ogz forumun eksik yanı bu sanırım. TRMilitary'de, konu cıvıyıp, açılış amacını taşırdığında ya da, kullanıcıları ilgilendirmeyen bir yönetim kararı güya protesto edildiğinde şık diye kilitlenir konu. Çok fazla demokrasi sakat.
CoraxCorax
Üye

Fazla takmayın iş hayatı bu. Adamlar para kazanıyor.

ben buraya solculuğu ve oyunculuğu aynı potada erittiği için geliyordum lan

bi dakka lan ogz yazarları solcu değil mi yani
Mister NoseMister Nose
Üye
Bu resimin bir daha işe yarayacağını biliyordum.

Spoiler:
image
kurtkapankurtkapan
Üye
ahahahah
oropheroropher
Üye
konu mantıklı tartışma kısmını tamamlayıp, geyiğe sardığına göre kilitlemenin de vakti geldi demektir..
145678
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller