GTA V'te En Çok Hangi Karakteri Sevdiniz?
UnderCoverOverUnderCoverOver
Üye
image

Trevor: 40 yaşında. Kariyer sahibi, suçlu. Eski askeri pilot. Blaine County'de yaşıyor. Uyuşturucu kullanıyor. Patlamalar ve yıkıcı kanlı saldırılarda usta. Micheal için çalışıyor.

Franklin: 20 yaşında. Araba tutkunu ve Armenian(Ermeni) lüks otomobil galerisi var.

Michael: 40 yaşında. Emekli, banka soyguncusu. İlk trailer’da iç ses ile tabir ettiğimiz kişi. Tracy adında bir kızı, Jimmy adında da bir oğlu var. Karısının adı ise Amanda.

Bence oyunda en çok kontrol edilecek olan karakter Trevor olacak, çünkü görevlerin önemi açısından. Tam bir görev adamı olarak duruyor. Trevor'ı daha çok sevdim ben.
AlphariusAlpharius
Üye
carl johnson
4munet4munet
Üye
GTA V te demiş arkadaş.
AlphariusAlpharius
Üye
harbi mi
kral julienkral julien
Üye
Michael'ı gözüm tuttu.
4munet4munet
Üye
@alpharius
anladık lan san andreas'i seviyorsunuz.
AlphariusAlpharius
Üye
san andreasla alakası yok aslında

çıkmamış oyunda iki trailerdan favori karakter mi bulacağım allasen
goo_khangoo_khan
Üye
hatun yok mu hiç erkek sevmek zorunda mıyız illa?
UnderCoverOverUnderCoverOver
Üye
Franklini oyunda seslendiren kişi daha önce San Andreas'ta CJ'yi seslendiren kişi zaten. %90 yeni CJ diyebiliriz.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

san andreasla alakası yok aslında

çıkmamış oyunda iki trailerdan favori karakter mi bulacağım allasen

Çocuk sana ''hangisini sevdin'' diye sormuş la. ''Favori karakterin'', ''sence en iyi karakter hangisi'' diye sormamış. Oyun çıkmadıysa iki trailerdan ve karakterlerle ilgili yazılanları oku o zaman.

[hr]

Micheal`ı daha çok sevdim. Diğerleri meh. Sanki Trevor`da Niko`luk, Franklin`de CJ`lik, Micheal`da da Tommy`lik var gibi. Onu da oyun çıkınca göreceğiz.
MosquéteroMosquétero
Üye
trevor psikopat bi tip, onunla ortalığı karıştırmak çok zevkli olacak bence. en çok da onu sevdim :)
discussioncontroller