Hiçbir soru cevapsız kalmayacak
Brobding
Üye
Siz sorun siz cevaplayın ! Cevapsız soru kalmasın umuduyla

Sorarlar.com internet için yanıp tutuşan ve bunun için yıllarını vermiş bir grup girişimcinin kurduğu Baba Girişim'in 2012 yılının ekim ayında deneme sürecine aldığı ve her geçen gün içeriği dolan ürün odaklı soru ve cevap internet projesidir.

Sorarlar.com, ürünlere ve yaşama dair soruların ,kullanıcılar tarafından sorulup kullanıcılar tarafından cevaplandığı ve bunların da oy sistemiyle değerlendirildiği sosyal bir soru cevap alanı olarak hizmete açılmış bulunmaktadır.

Kişilerin ürün odaklı sorular sorabildiği gibi yaşam'a dair konularda da sorular sorup cevaplar alabildiği sorarlar.com genel ahlak kuralları dahilinde özgürce ifade şansının mevcut olduğu bir platformdur.

Sorulan sorular ve verilen cevaplar kullanıcılar tarafından ,kalitesine veya doyuruculuğuna göre sağduyulu bir soru-cevap ilişkisi kurulabilmesi adına kullanıcı oylarıyla değerlendirilmektedir.

İnternetten hiç anlamam diyenlerin dahi yaşam ve tüketim konularında yardımcısı olmak adına adım atmış bulunmaktayız.


Baba girişimin elinin altındaki web programlama ve tasarım hizmetleriyle internet'te vereceği hizmetlerden birisi olan sorarlar.com'da "hedef kitlenizin özgürce sorduğu sorular ve verdiği cevaplar arasında kurumunuz ne konumda" sorusuna cevap arayan kurumlara yanıt verdiği gibi tüketicilere de özgür ifade hakkı sunmaktadır.


Gelecek tarihteki yeniliklerimize açık olun.
http://sorarlar.com

Bizi şimdi buralardan takip edin:
Twitter: http://twitter.com/Sorarlar
Facebook: http://facebook.com/Sorarlar

Yetkin ve bilgili kişilerin bilgi membağı meraklı dimağların bilgi pınarı olalım isteriz.Bu sebeple basın bildirimizi de paylaşmış bulundum.Esenlikler dilerim :D
sifonn
Üye
internet için yanıp tutuşuyorum ben de ne kadar çok ortak yönümüz var
dodgerdodger
Üye
Fon müziğin benden olsun;

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
yahoo answers ın türkçesi yani?
Brobding
Üye
İlgi için teşekkür ederim.Ve evet Edward the Paladin o minvalde düşündük uygulamaya koyduk.Bubble açalım bgye akalım da istedik.Hepinizi bekleriz :)
4munet4munet
Üye
androide bir uygulama çıkarırsanız daha çok tutulur. orada "quora" var, ama ingilizce bilmeyenler atlayacaktır ürününüze.
FaironFairon
Üye
Düşünce çok güzel olmuş. Umarım başarılı olursunuz.
Brobding
Üye
Android uygulaması üstünde taslak çalışması yapmaktayız.Tekrar ve tekrar teşekkür ederim ilginize.
discussioncontroller