Oyungezer Gibi Oyun Dergilerinde Nasıl Çalışılır
Bora0601
Üye
Merhaba Ben Büyüyünce LEVEL,Oyungezer vb Dergilerde Çalışmak İstiyorum Nasıl Böyle Bir İmkan Kazanabilirim Konuyu Yanlış Yere Açmışsam Özür Dilerim Yeni Üyeyim Konuyu Taşırsanızda Sevinirim Cevaplarınızı Bekliyorum :behead:
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Bora0601
Üye
Kaç Yaşındakileri Aliyorlar Yazarlık Alımlarına? :argue:
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Bora0601
Üye
Tamam Yardımın İçin Sağol
TodzaTodza
Üye
Katkıda bulunmakla sigortalı çalışan olmak aynı şey değil yalnız, reşit olmayan çocuk çalıştırmaktan 3. sayfa haberi olmasın Sinan aga ondan sonra :lol:
CoraxCorax
Üye

Merhaba Ben Yazarlık Okuyan Bir Lise Öğrencisiyim Büyüyünce LEVEL,Oyungezer vb Dergilerde Çalışmak İstiyorum Nasıl Böyle Bir İmkan Kazanabilirim Konuyu Yanlış Yere Açmışsam Özür Dilerim Yeni Üyeyim Konuyu Taşırsanızda Sevinirim Cevaplarınızı Bekliyorum :behead:

öncelikle dilbilgisi kurallarına dikkat etmelisin mesela yazar olmak istiyorsan
RelentlessRelentless
Üye

Yazarlık Okuyan Bir Lise Öğrencisi

Kimse de demiyor ki aga bu nedir?
Bora0601
Üye
Evet Dil Bilgisi Kurallarına Uymaya Özen Gösteriyorum Bu Benim İlk İncelemem Acaba Beğenirler mi:Bugun Hitman Absolutionu İnceleyeceğim Neyse Sizi Sıkmadan İnceleme Yazıma Başlıyorum Bugun Hitman Absolutionu Oynadım Eski Oyunlarındaki Gibi Yine Çok Eğlenceli Bir Oyun Yapılmış Sessizce Gitmeler Düşündürücu Bir Oyun Mesela Şurdaki Korumayi Öldürsem Diğer Koruma Vurduğum Silah Sesini Duyar Mı Bunlar Artılarıydı Elbetteki Bide Kötü Yönleri Var Hitman Absolutionun Silahlar Pek Fazla Değil Online Modu Pek Eğlenceli Değil Artılar Olarakda Contracts Modunu Unutmamakda Olmazdı Contracts Modunun Ne OLdugunu Bilmeyenler İçin Yazıyorum Singleplayerdaki Olan Bölümlerden Birini Seçiyorsunuz Contracts Modunu Siz Mesela Bir Adamı Öldürmesini İstiyorsunuz İşte Deagle İle Öldürsün Diye İşaretliyorsunuz Arkadaşınıza Bu Değiştirdiğiniz Özelliklerle Oynamasını İstiyorsunuz Eğer Arkadaşanız Değiştirdiğiniz Özelliklerdeki Bölümü Bitirirse Özel Bir Puan Geliyor.Benim Düşündüğüm Şey Şu Acaba Başkalarının Değiştirdiği Özelliklerde Yapılan Contracts Bölümler Başkalarına Oynama İmkanı Sağlayacak Mı Mesela Bir Sıralama Olsa En Zor Yapilan Contracts Bölümler Diye Güzel Olmaz Mıydı?
L1S
Üye
Bora selam,

İstekli olman çok güzel. İhtiyaçları doğrultusunda bu tarz süreli yayınlar, web sitelerinden ya da direk dergiden ihtiyaç duyurusu yaparlar. Bence o zamanları kollamalısın. Onun haricinde;

Dil bilgisi ve imla kurallarına hakim olman, yüksek entellektüeliteye sahip olman, gündemi takip edebilmen, mizahi bir kişi olabilmen, keyifli ve okunası yazabilmen, işin gerektiği tempoya uyabilmen ve tecrübe sahibi olman, iyi derecede de inglizce bilmen gibi faktörler etkili olur çoğunlukla.

Yukarda yazmış olduğun tarzda büyük - küçük harf ve sıfır noktalama kullanımın, fazlasıyla göz yoruyor mesela. Böyle bir kullanım, yanlış ve eleyici görülecektir.

İsteğini ve hevesini kaybetme.
Bora0601
Üye

Bora selam,

İstekli olman çok güzel. İhtiyaçları doğrultusunda bu tarz süreli yayınlar, web sitelerinden ya da direk dergiden ihtiyaç duyurusu yaparlar. Bence o zamanları kollamalısın. Onun haricinde;

Dil bilgisi ve imla kurallarına hakim olman, yüksek entellektüeliteye sahip olman, gündemi takip edebilmen, mizahi bir kişi olabilmen, keyifli ve okunası yazabilmen, işin gerektiği tempoya uyabilmen ve tecrübe sahibi olman, iyi derecede de inglizce bilmen gibi faktörler etkili olur çoğunlukla.

Yukarda yazmış olduğun tarzda büyük - küçük harf ve sıfır noktalama kullanımın, fazlasıyla göz yoruyor mesela. Böyle bir kullanım, yanlış ve eleyici görülecektir.

İsteğini ve hevesini kaybetme.

Bu Sadece Bir Denemeydi Dil Bilgisi Kurallarına Uymadan Yazdım Bu İncelemeyi Birdahakine Daha Duzgun Ve Göz Yormayan Bir Şekilde Hazırlayacağım Cevapladığın İçinde Teşşekür Ederim.
discussioncontroller