Ofrendas I - Imprimatur - Tur 5 - Cts 23
AdramelechAdramelech
Üye

Dediklerini yapabilecek çok az oyuncu var. Ben de onlara dahilim. Noob'uz galiba :P

Edit: Yalnız tur sonu hala Çarşamba görünüyor. Bir güne düşmedi dimi henüz?

Düzelttim.

@Lover: bazı özel mesajlara şahidim, eğer onlar buraya yazılmış olsaydı herhalde bu konu 100 sayfayı geçmişti şu anda.

Açık yalancısın lan ahahah. Oyun sonu pm derle koy o zaman.

Ciddiyim. Yani mesajlar 100 sayfa yapmaz tabi ama üzerinden çıkabilecek diyaloglarla beraber olurdu.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
XFire1994
Üye
Linç: Deathly Hallow

Demon olduğunu ve oyları değiştirerek kendini kurtardığını düşünüyorum.

Ha, eğer demon değilse demek ki biri onu korudu, yani en az 1 müttefiği var. Dahil olmadığım bir birliktelik benim için bir tehdit, bu sebeple onu oylamak benim bu tur yapabileceğim en iyi şey sanırım.
XFire1994
Üye
Gemideki sessizlik bir yandan huzur veriyor bana.

Bir yandan ise paranoya yaratıyor.

Ne yapıyorlar?

Neyin peşindeler?

Kim onlar?

Bunlar cevaplarını, son nefesimi verene kadar öğrenemeyeceğim sorular belki de.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
SamsonSamson
Üye
Yarım saat kala tek oy atılmış olması ilginç.

Linç: Amenquiver

Edit: wat
RelentlessRelentless
Üye
PAS

Audio gidecek konuma gelirse, koruma amacıyla oyumu değiştireceğimi belirtmek isterim.
Amenquiver
Mod
Hem XFire'a katldığımdan hem de kendimi korumak açısından. Tek yorumum bu şu an ama haftasonu ben de bir şeyler karalayabilirim.

Linç: Deathly Hallow
ReyCey98ReyCey98
Üye
Deathly Hallow iki turdur ortak olarak hedef gösteriliyor. Nereden bu kanıya varıldı bilmiyorum. Amen şeffaf oynamamızı söylüyor lincinin sebebini bile doğru düzgün açıklamadı ayrıca demon bendim iki demon olması pek ihtimaller dahilinde değil. Yine de emin değilim fakat Snorlax çok sinsice oynuyor sanki. Ondan oldukça şüpheleniyorum.

LİNÇ: SNORLAX
XFire1994
Üye
Reycey, oyuna demon olarak mı başladın? Yoksa sonradan bir değişim mi geçirdin?
discussioncontroller