Ofrendas I - Imprimatur - Tur 5 - Cts 23
Amenquiver
Mod
Oyun forum dışında aktif biraz sanırım. Benim de bir iki mesaj atmışlığım var ama genelde konu üzerinden oynarım.

@Deathly

Okultist değilim maalesef hayır. Seni linç edişim tamamen kendimi korumak amaçlıydı. İyi rollü olduğuma emin olabilirsin.
AdramelechAdramelech
Üye
Aşırı hasta olduğumdan dolayı tur sonunu geç veya yarın yazabilirim. Bu gece bitiyor ama tur ve bölüm, zaten ara verilecek.
XFire1994
Üye
Meh, sıkıldım.

Kuralları okuduğumda zevkli olacak diye düşünmüştüm, ama bilgisiz çoğunluk-bilgili azınlık çatışması olmayınca zevkli olmuyormuş kurtadam.

Rollerin etkisini çözemedim mesela. Kazanma amaçlarımızı değiştirmiyorlar, e öyleyse ben sivilsem özel rollülere göre daha avantajsız başlıyorum? Herkes tek sonuçta.

Kimsenin yakalamaya çalıştığı bir hedefi yok gibi, varsa bile bunu pmle yapıyorlar.

Adra'nın hikayeleri güzeldi, ama belli ki o da sıkılmış ki yazmayı bıraktı.

Öyle yani.

Linç oyumu da bırakıyorum öyle, bi şeyi değiştireceği yok zaten. Şu an için A ya da B kişisinin linç edilmesi bana bi fark yaratmıyor, ben linç edilmediğim sürece.
Amenquiver
Mod
Linç: xFire1994

o zaman
XFire1994
Üye
Snorlax'ı linç etmeyin bence.

Kişisel öneri.
ReyCey98ReyCey98
Üye
Benim düşüncelerimde değişen bir şey yok geçen turdan. Şüpheleniyorum snorlaxtan

LİNÇ SNORLAX
XFire1994
Üye
Kendimize oy atabiliyosak

Linç: XFire1994

Atamıyorsak Astusta kalsın oy.
XFire1994
Üye
Snorlax'ı ben temizleyeceğidim zaten ._.
XFire1994
Üye
Ciddiyim ya, biri oy değiştirsin de başka biri linç olsun. Adam zaten ölecek bu tur :(
SamsonSamson
Üye
Hmmm. Dışarıdaydım ve konuya oy attığımı hatırlıyordum ama atmamışım. Neyse problem değil, Snorlax düşünüyordum zaten.

Kusura bakmayın.
discussioncontroller