Ofrendas I - Imprimatur - Tur 5 - Cts 23
XFire1994
Üye
Ama...ama... ama o aslında benim ölüp şu anki rolüm olan sivilden başka bir rolle dönme planımın bi parçasıydı? :(
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Mekanikler derinleştikçe bir kurtadam oyununun ilerlemesi de zorlaşıyor. Bu oyun mesela yapısı gereğiyle olayların perde arkasında döndüğü, konudan çok öm kutularında oynanan bir oyun oldu. Haliyle de konuda tartışma ilerletmek zorlaştı, linç oyları dışında yorum yapılabilecek bir şey kalmadı. İşin içinde öldürmek/korumak gibi görevler de olduğundan iyice birbirine girdi her şey.

Adra'yı suçlamıyorum tabii bu konuda, mekanikler gerçekten iyi. Fakat oyunun ilerleyişini bayağı arkaplana çektiği için sıkıntı çıktı.

Edit: Forum zemininde aşırı parlak kalan yazı rengimle gözlerinizi kanattığım için özür dilerim bu arada.
AdramelechAdramelech
Üye

Anlaşılan Adra uzuuuuun bir süre Kurtadam oynatmayacak.

Yup.

Sıkıldım ya. Son iki haftada iki oyun oynattım farkındaysanız. Klasiğe yakın olan oyunumu oynattım (Pandaemonium), yeni bir şey denedim onu oynattım (Ofrendas), fark etmiyor öyle yada böyle ilerlemiyor oyun. Kurallarla alakalı olmadığına inandırdı bir kaç farklı kişinin aynı şeyi söylemesi. Belki oyunun mesajlar üzerinden ilerleyebilmesine izin vermem yavaşlattı biraz evet o benim hatamdı. Onun dışında farklı bir şey deneyince de normaline aldığından farklı bir heyecanla oynanmadı. Aynıydı.

O yüzden ne bileyim oyun açın, oynayın oynayabiliyorsanız ama hem alındım hem de bir süre uzak durup oyun açmayı planlamıyorum. Kimseyi de suçlamıyorum tabi işti güçtü kimse kafasını ayırmak zorunda değil ama eskiden en azından katılmazdınız, gerekli sayı sağlanmazdı ve oynamazdık. Şimdi katılıp da her tur oy verip çıkmak daha da acayip keyif kaçırıyor.

Demem o ki, ya katılacaksanız kafanızı verebileceğinizden emin oldun. Diğer türlü oynayan ve oynatan kişileri oynamaktan/oynamaktan soğutuyorsunuz, başka bir şey değil.
LovermanLoverman
Üye
Yine bitmeyen bir Adra oyunu...

Eleştiriyi Adra'ya mı yapalım, oyuncu kitlesine mi artık bilemedim.

Uzun süre oyun oynatmamak en iyisi ama...
LetheLethe
Üye
Reklamlar...
http://copypaste.wiuxo.tk/
Tek görüntülemelik mesaj oluşturarak oyun içi özel mesajlaşmalarınızı koruyabilirsiniz. :P
Meh yazarken fark ettim, oyun bitmiş.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
SamsonSamson
Üye
ÖMleri yapıştırıyorum o zaman ben.

Gerçi bir o kadar da Steam konuşması var ama onları kaydetmedim.

Edit: Üşendim.
SnorlaxSnorlax
Üye
Benim görevimin biri okültist öldürmekti, ben bulana kadar oyunda 2 okültist öldüsadfafsdg
SamsonSamson
Üye
Linç: Adramelech

Kendisi oyun başından beri tartışmalara karışmadı, üstüne bir de her tur sonu hikaye yazıyordu. Demek ki bir şeyler biliyor ama kimseyle paylaşmıyor. Yaptığım uzun araştırmalara ve mesajlaştığım kişilerden aldığım bilgilere dayanarak çok rahat şunu söyleyebilirim ki, Adra

Spoiler:
Lahitin ta kendisi. Amacı herkesi birbirine düşürüp öldürtmek.

Oyun gg...
AdramelechAdramelech
Üye
discussioncontroller