Kolleksiyonunu Yaptığınız Şeyler
VirusasaVirusasa
Üye
İnternette gezinirken rast geldim, duygulandım. Hala taso biriktiren var arkadaş ya. Düşündüm şimdi cipsler yine verse yine toplardım ben o tasoları.

Spoiler:
image

Neyse çok saptırmayayım konuyu. Kolleksiyon yapan bir şeyler toplayan kimler var aramızda ? Çakmak olsun pul olsun kitap ayracı olsun vs.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Buyurun buda benim Pokemon ve Digimon koleksiyonum.
Digimonların hepsi 0 ayarında, Pokemonların ise %98i temiz. Pokemonlardan sadece Butterfly eksik, Digiler tam kadro :D
Resimler büyük yavaş yüklenebilir o yüzden ayrı ayrı spoiler koyuyorum.
Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Buda Ash, ne yazık ki şehit düştü :D
Spoiler:
image

Bunun dışında yüzük ve saat koleksiyonu yapmayı çok isterim.
TheodrienTheodrien
Mod
Ufaktan bir tarihi para koleksiyonum var benim de. Ağırlıklı olarak Türk paralarından oluşuyor ama yabancı paralar da mevcut. Bir ara düzenli bir şekilde dizip resmini koyarım. Şimdi üşendim bu saatte :P
HOXHOX
Üye
2000'lerde çocuk olan her mainstream türk erkeği gibi benim de taso koleksiyonum vardı. baya özenliydi özel torbalara falan komuştum. hatırlayan olursa genelde çizik içinde olur tasolar oynamaktan. benimkiler doğadan sofraya tertemizdi. sonra bigün yağmaladım. (balkondan aşağıdaki arkadaşlarıma atarak) onlar da kapıştılar. bundan çocuk aklımla sapıkça bi zevk aldığımı hatırlıyorum muhaha adamların düştüğü hale bak diye.

şimdilerde koleksiyon denmez ama ilkokuldan kalma bi kalemliğe çocukluktan kalma bazı şeyler koydum. bi lego adam, mıknatıs, arcade makine jetonu falan böyle gidiyor.
chackal
Üye
Taso toplayan herkes o balkondan atma anı için topluyordu galiba ya :D

Beğenenler: HOX

Starlet
Üye
Figür koleksiyonu yapıyorum ben. Birde filmlerin ve oyunların soundtracklerinin koleksiyonunu yapıyorum. Ayrıdan bir Final Fantasy Soundtrack koleksiyonu oluştu.
dodgerdodger
Üye
Uçak modelleri.

Uçak kuyruk numaraları

:(
snake.thebigboss
Üye
Oyun koleksiyonu. PS3 için 82 adet oyunum var.
discussioncontroller