Oropher gibi (Fenerli) moderatörler...
Edo Tensei
Üye
Oropher gibi Fenerli moderatörler olması bu derginin ayıbıdır. Fenerliler adalet madalet dedi mi ses çıkarmayan, biz Fener bal ve Oropher torpil geçiyor deyince her boka ban atan Oropher gibi tipler oldukça bu şerefsizlikler devam eder. Böyle insan görünümlü hayvan görmedim ;)

Bana bunu yazdıracak kadar beni çıldırttıysa varın gerisini siz düşünün, zaten Sinan Akkol ve tayfası da siteye bırakmış gitmiş, Allah'a emanet, böyle kendini bir bok sananlar yönetiyor siteyi ;)
JerryJerry
Üye
Pardon ama ben Galatasaray'lıyım :) Emin ol torpil geçilse çok daha farklı şeyler olurdu. Ban yedikten sonra bilmem kaç tane hesap açıp, insanlara laf yetiştirmek suç olmuyor da şikayet gelince diğer hesaplarının ceza alması mı suç oluyor?

Ceza almayı ve uzaklaştırılmayı ne sanıyorsun, onu anlamadım. Sen yeni bir hesap aç diye mi bu işi yapıyoruz?
oropheroropher
Üye
Jerry haklı olarak mesajı silmiş ancak ben açıyorum tekrar..
Hem cevap hakkı doğduğu, hem de sürekli aynı saçma argümanla hayatına devam ettiği için..

Şimdi bu arkadaş Fenerli olduğum için OGZ Telegol başlığında adaletli olmadığımı, Galatasaraylı avına çıktığımı iddia ediyor..
Bunun da derginin ayıbı olduğunu savunuyor..
Şimdi Spor bölümü alt forum kuralları koyulduğundan beri OGZ Telegol başlığı nedeniyle ceza almış kişileri bir sıralayalım;

Galatasaraylılar;

Alpharius - 3, 15 ve 7 gün
Atkafası - 5 ve 7 gün
DanteAngelo - 3 ve 7 gün
The Hitchhiker - 7 gün
Relentless - 60 gün
Sabaku no Gaara - 15 gün

Baktığımız zaman görüyoruz ki toplamda 6 farklı kişi ceza almış. Şimdi bir de ceza alan Fenerbahçelilere bakalım;

Fenerbahçeliler;

Benjamin Linus - 5 ve 30 gün
Mister Nose - 7 gün
Dark_Blue - 3 gün
ReyCey98 - 3 gün
Loverman - 3 gün
Seyfoyun - 30 gün
sultan ı - 7 gün
rubyred - 7 gün

Burada ise görüyoruz ki 8 farklı Fenerbahçeli ceza almış. bir de tuttukları takımlardan emin olamadığım Lama!as (10 gün) ve _SLAUGHTER_ (3 ve 7 gün) var. Onları da tuttukları takımlara göre listeye ekleyebilirsiniz..

Şu tablo sonrası eğer ki ben Fenerlileri kayıran adam gibi görünüyorsam bir şey diyemem elbette, yorumlara saygı duyarım..

Peki bu arkadaş neden bu kadar celalleniyor bir de onu açıklayalım ki kafalardaki soru işaretleri tamamen dağılsın..
Yukarıdaki listede de görmüş olacağınız gibi Sabaku no Gaara 15 gün ceza alıyor..
Sonra aynı gün içerisinde bu arkadaş başka bir üyelikle foruma geri dönüyor..
Kendisine "Cezan sadece 15 gün, yeni üyelik alırsan iki üyeliğine de süresiz vermek zorunda kalırım" diyorum, o da bana "Zaten o üyeliğimi kapatacaktım, bundan devam edeceğim" diyor..
"Yahu bundan devam etmek istiyorsan et, ona bir şey demem ama 15 gün sonra et" diyorum, "Yok, cezayı o üyeliğim aldı ben bunla yazarım" diyor..
Sonunda iki üyeliğine de süresiz veriyorum..
Sonra bu arkadaş sürekli yeni üyelik almaya devam ediyor, Edo Tensei olsun, Tasalecta olsun..
Mantık şu; "Bir üyeliğim ceza almış olabilir ancak yeni bir üyelik alırsam forumda istediğim gibi yazabilirim"..
Takdir edersiniz ki bu süreç sonrası her yeni üyeliğini süresiz olarak uzaklaştırıyorum ancak her uzaklaştırma sonrası özelden hakaretler devam ediyor, sonunda da bu konuyu açıyor..

Açıkçası duruma baktığıma "Fenerli olduğu için adalet dağıtamıyor"dan ziyade "Öllö öllööö bön yönö öyölök ölmöştöm nödön yönö bönlöndöm kö? lönöt ölsön sönö öröphör!" sendromu olduğunu görüyorum..
İlginç tabii, herkesin kafası ayrı çalışıyor bu devirde..
CoraxCorax
Üye

Oropher gibi Fenerli moderatörler olması bu derginin ayıbıdır. Fenerliler adalet madalet dedi mi ses çıkarmayan, biz Fener bal ve Oropher torpil geçiyor deyince her boka ban atan Oropher gibi tipler oldukça bu şerefsizlikler devam eder. Böyle insan görünümlü hayvan görmedim ;)

Bana bunu yazdıracak kadar beni çıldırttıysa varın gerisini siz düşünün, zaten Sinan Akkol ve tayfası da siteye bırakmış gitmiş, Allah'a emanet, böyle kendini bir bok sananlar yönetiyor siteyi ;)

image
Mister NoseMister Nose
Üye
Oropher adam kayırmıyor :( Hatta biz o mevzuyu febeli arkadaşlarla ''gizli geseli olabilir mi acep'' deyu konuşmuştuk.
TheodrienTheodrien
Mod
Oropher'ı adam kayırıyor diye suçlamak, pokemonların varlığına inanmaktan farkı yok yahu. Neyin kafasını yaşamış bu arkadaş. Gerçi oropher'ın dediği gibi olay telegol değil, banı kendine yedirememe gibi birşey olmuş.
baypalbaypal
Üye
konuyla çok alakasız olacak ama bence lamalas fenerli gibi duruyor.
bunun yanında relentles in yıl içinde ki cezalı olduğu gün sayısı cezalı olmadığı gün sayısını geçti heralde :)

oyun forumun da da spor bölümü yalnızca spor oyunları hakkında olsa daha iyi olacak gibi ;)
MatrimCauthon7
Üye
Adam fanatiği falan geçtim bildiğin faşist çıktı.

Şimdi dalga geçtim güldüm eğlendim falan ama üzücü bir durum. Resmen hastalıklı bir düşünce. Hastalıklı bir kafa. Şu mesajı yazan kafanın Hitler'den hiç bir farkı yok. Abartıyor falan diyebilirsiniz eyvallah, ama bu nedir arkadaş. Böyle bir şey olabilir mi? Bir şeyler yazmaya mecalim kalmadı. Gerçekten psikolojik yardım almalı.
FirewingFirewing
Üye
Bu kadar boş bir konunya göre fazla uzamış. Söylenecek şeyler de fazlasıyla söylenmiş zaten, dahasına gerek olmadığı gayet açık.

Futbol sevdasına insanların beyinleri ne kadar sulanıyor aklım almıyor cidden. Yazık.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller