OGZ Yüzde Yüz Futbol
oropheroropher
Üye
Hazır konu kilitlenmişken temizinden, berrağından yeni bir başlık açılması faydalı olacaktır.

Öncelikle şunu belirteyim, bu başlık ile birlikte Sağlık & Spor Alt Forum Kuralları tekrar "sert" bir şekilde devreye girmiştir..
Demek ki esnetmeye gelmiyor, hemen cıvıtıyorsunuz..
madem öyle, sert kararların alındığı döneme geri döneriz, o zaman çiçek gibiydi konu..

Ardından takım bazlı alt başlıklarla ilgili durumu belirteyim. Daha konu incelemeye alınmamışken, başlığın dumanı tüterken kalkıp "GESE BAŞLIĞI" diye konu açılmış olması bile durumu özetliyor bana göre..
Açılan takıma özel başlıklara diğer takım taraftarlar giremeyecek olsa durumu anlayacağım..
Ancak Fenerbahçe başlığında da, Galatasaray başlığında da, Beşiktaş başlığında da benzer sataşmalar, itişmeler devam edecek..
Üstelik diğer futbol konularının da konuşulabilmesi adına "OGZ Telegol" minvalinde bir başlık da hayatına devam etmek zorunda kalacak..
Sonuç? tartışmaların, sataşmaların yaşandığı 4 farklı konu olacak..
Kusura bakmayın ama burada biraz bencil düşünüyorum evet, hangi konuda ne zaman tartışma, sataşma oldu diye konu konu dolaşıp kafayı yiyecek değilim..
Ha, zamanında nasıl ki gidişatın güzel olduğunu görüp sert tutumumuzu yumuşatmıştık..
Baktık işler güzel gidiyor, insan gibi konuşup sohbet edilebiliyor, o zaman bu takım bazlı başlıkları tekrar gündeme alırız..
Ama şu an böyle bir durum yok..

Yeni başlığınız hayırlı olsun, güle güle kullanın..
RelentlessRelentless
Üye
Takip mesajı.
Benjamin Linus
Üye
Mantikli.Hayirli olsun yeni konu.
CoraxCorax
Üye
bir devir sona erdi
AtKafası
Üye
Devrim kendi çocuklarını yedi :(

Üşüyoruz alfaryuz reyiz.
nester
Üye
İlk sayfadan yer ayırtalım o zaman
OneInchManOneInchMan
Üye
Takip
kral julienkral julien
Üye
Çok klişe
rebelboyrebelboy
Üye
Hayırlı olsun ilk konuyu da ben başlatayım, sizce Aykut hoca geri döner mi?

Yönetimle görüşüp yarın karar veririm demiş şaşırdım daha 2 saat önce kaldıramıyorum artık deyip istifa ettikten sonra vazgeçerse garip olur yani
NeOzguRNeOzguR
Üye
Bu başlık ta kısa sürede 6000 sayfayı görüp eskisini geçer :D :D

Üste: Abi Aziz Yıldırım denilen şahıs saltanat sürmekte koskoca kulüpte. Ona karşı duranları da alaşağı ediyor. Kısacası haşmetmeap hazretlerinin sözünden çıkamıyor kimse. Çıkanlar da zaten kulüpten afaroz ediliyorlar. Bilmem anlatabildim mi Aykut'un değişmesini.
MosquéteroMosquétero
Üye
sultan ı yoksa bu konudan tat falan alamam ben. :(
discussioncontroller