OGZ Yüzde Yüz Futbol
rubyredrubyred
Üye
>yedek plan
>seleznov
>doukara

faziaaa
DharkanDharkan
Üye
rubyred dedi:

>yedek plan
>seleznov
>doukara

faziaaa

Bence seleznov'u almaya yüzleri olmadı bu saatten sonra

ReyJeyReyJey
Üye
Orderabi dedi:

hala en kötü kadro ve hoca bizde, takımı sırtlayacak bi tane adam yok talisker gibi. umarım bu transferler beni şaşırtır.

hoca mahareti varsa bundan sonra gosterecek bence asil, milli takim arasindan itibaren belli olur. kadroya da maks bu yapilirdi açıkçası, belli ki ffp epey etkiliyor ne gs modeste'i bile alamadi biz yine de 10m kar ile kapadik. ayrica çok çer çöp dolu takım, yollayamadilar bir kismini

Beğenenler: Dharkan

Orderabi
Üye
buralarda beğenilmeyen souza zengin etti takımı be. aslan parçası yüzümü hiç kara çıkarmadı. bu 10 milyora devre arası bi sol bek alırlar takım seneye renk verir diye düşünüyorum bir iki yıldız takviye ile. şuan çok orta sıra takımıyız maalesef. şu kadrodan skrtel'i çıkart, az zorlasa başakşehir de buna yakın bir şey kurardı. sevindiğim tek şey bu gençler hızlı futbol oynar biraz tempo gelir.
Orderabi
Üye
ne dersin çorapabi, böyle de olmuş olabilir mi, sanki daha olası
https://twitter.com/dicani09/status/1035589160575426561?s=21
BenjaminBenjamin
Üye
Bu neustader adam olmaz yav. Kafasını eğdi herif
BenjaminBenjamin
Üye
Slimaniiiii

Özlemişiz şöyle klas vuruşları
BenjaminBenjamin
Üye
Ulan gene dayak yiyoruz
JerryJerry
Üye
Orta sahanız bomboştu.
JerryJerry
Üye
Evet, maçtan sonra efsane olacakken kestane olan Galatasaray yönetimini izleyeceksiniz.

Benim bildiğim Fatih Terim, transfer sözü verip de kendisini kandıran yönetimi itin götüne sokacaktır. Ondan sonrasını taraftar halleder zaten.
discussioncontroller