OGZ Yüzde Yüz Futbol
Orderabi
Üye
cocu'nun yaptıklarını açıklayabilecek birileri var mı burada?

6 maç, 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi.

beşiktaş ve terim çatur çutur galibiyet serisine geçtiğinde bizim 2 maç kaybetme kredimiz kalacak geriye. gelen gideni aratıyor, bıktım ya.

https://eksisozluk.com/entry/80869169
ReyJeyReyJey
Üye
yaw aykut kalsa yine sampiyon olamazdik bu sene, bize bu sene bizi bir sekilde potada tutup bir ihtimal sampiyon yapacak en kotu 2. yapacak adam lazimdi. kadro cok yeni çünkü, cok sasirilacak bir sey degil sampiyon olamamak ama cocu ne yapiyir anlamiyorum gercekten. sen nasil 2 3 macta cevirmek icin surekli os cikarip forvet sokarsın ya hicbirinde de bir sey elde edemedin

Beğenenler: rubyred, mcprozack

Orderabi
Üye
gs'nin kadro yeni değil miydi moruk, terim 2. devre aldı götürdü. şuan yapboz gibi takımla oynamasını anlıyorum da henüz oturmuş bir oyun mantığı, topçuların sahada denemeye çalıştığı işler göremedim. ilk devreye kadar kredisi var, sonra apaçık düşmanlığa başlarım artık.
ReyJeyReyJey
Üye
valla o kadar beklemeye gerek yok milli takim arasi gecsin takimda bir degisiklik yoksa tırttır zaten
DharkanDharkan
Üye
Belhanda'nın daha oynama ihtimali %30 falan. Hatta umarım daha düşüktür. Üçüncü oluyor bu. Fener maçı, Antalya maçı bir de bu maç.

Maç kötü değildi ama bence, dört yememiz haricinde sıkıntı yok. :P Fatih Terim deplasmanda Fernando - Donk/Ndiaye - Emre yerine Fernando - Emre - Belhanda yaparak sattı maçı. Trabzonu hafife almış belli.
dodgerdodger
Üye
yalnız tam bi north remembers oldu. 30.dk da taraftar oley çekiyordu.

ayrıca bunca yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum, yarın beşiktaş puan kayeder.

zaten bursa deplasmanıymış. tam yeri ve zamanı.
creiGncreiGn
Üye
Orderabi dedi:

cocu'nun yaptıklarını açıklayabilecek birileri var mı burada?

6 maç, 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi.

beşiktaş ve terim çatur çutur galibiyet serisine geçtiğinde bizim 2 maç kaybetme kredimiz kalacak geriye. gelen gideni aratıyor, bıktım ya.

https://eksisozluk.com/entry/80869169

Cocu degil Zeljko Buvac gelmeliydi. Klopp ve Buvac'la ilgili hikayeleri herkes okumustur herhalde; Klopp seviyesinde bir td olabilirdi, olamasa bile gençlerle oynayacağımız futbolun arkasındaki mentalite belliydi.

Cocu'nun psv'deki futboluna bakınca Aykut'tan pek de farkı yok açıkçası. Başarı beklemiyorum, tek beklentim Eljif, Ferdi, Barış gibi gençlerin takımdaki kemikleşmiş kanser hücrelerinin yerini alıp potansiyellerine ulaşmaları. Cocu'nun Aykut'tan tek farkı gençleri oynatmaktan çekinmemesi.

rubyredrubyred
Üye
buvac'ın ilk td deneyimi olacaktı ilk senesinden ambargo koyacak bir yapıya kavuşmamız olası değildi. cocu ile de aynı şey oldu.
BenjaminBenjamin
Üye

Ulan yine messi ağlamasın kontenjanı ile messiyi koymuşlar.
dodgerdodger
Üye
attığı gol gerçekten zor ama listeye göre değil. avustralyadaki gol olabilir ama vatandaş oyluyorsa ronaldo alır zaar.
discussioncontroller