xbox hakkında... önerilerinizi beliyorum
OYUNsever97
Üye
Meraba arkadaşlar, kaç gündür içimi yiyen bazı tereddütlerim var sizinle paylaşayım, en iyisini bilirsiniz dedim:
Bende 5 ay önce aldığım bir ps3 slim kasa var, birkaç orjinal oyunum var onları oynuyorum, xbox a merak saldım ama zaten ps3 üm var alırsam bana artıları ne olur diye düşünüyorum birşey bulamıyorum, ne grafikleri daha iyi ne oyun fiyatları ucuz.Xbox live ve kinect gibi şeyleri duydum, live bana çekici gelmedi, kinectle oynanan oyun sayısıda sınırlı diye çekici gelmedi.
Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, herkesin görüşü önemli benim için.
VaasMontenegro
Üye
PS3'ün var daha ne istiyorsun? Ben Xbox aldım ama keşke PS3 alsaymışım diyorum. Kinnect iyi güzel de bir süre sonra sıkıyor zaten. Boşver sen masrafa girme, Çok güze oyunlar var PS3'te.
G-MANG-MAN
Üye
bu kadar erken karar vermen iyi olmuş :) malum 8.nesile geçiyoruz. bahsettiğin konsolların 1-2 yıl ömrü kaldı.
PS3 almışsın zaten. ki türkiyede yaşayan bir oyuncu için daha doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum xbox'a göre.
bu aletin oyun koleksiyonuna şu an başlasan,sadece A+ ve dişe dokunur oyunları oynayıp bitirmen en az 4 seneni yer.
o yüzden, öyle xbox mixbox hiç merak sarma. şu nesli ps3 ile tadını cıkara cıkara kapat, xbox 720 mi ps4'mü onu tartışalım 2 sene sonra. şu anda bir ps3 sahibinin xbox alması kadar saçma bir yatırım olamaz.
OYUNsever97
Üye
Ben ne ps4 ün nede xbox 720 nin yakın tarihte çıkacağını düşünmüyorum, sonuçta biri ultra slim kasa öbürüde kinect yeniliklerini yaptı, dahası türkçe dil seçeneği, live falan bize ''daha çok beklersiniz yeni konsol için'' mesajını veriyor bence.Ama madem xbox konusunda bana böyle diyorsunuz önerilerinizi dikkate alarak karar veririm
OYUNsever97
Üye
günceldir, önerilere devam
Gabriel Angelos
Üye
PS3 yeterde artar,illa xbox alıcam diyorsan kendin bilirsin fakat xbox'a vereceğim fiyata yeni bir bilgisayar alırdım,veyahut kötü bir bilgisayarım olsaydı onu yenilerdim.kısacası,bana göre alma.
G-MANG-MAN
Üye

Ben ne ps4 ün nede xbox 720 nin yakın tarihte çıkacağını düşünmüyorum, sonuçta biri ultra slim kasa öbürüde kinect yeniliklerini yaptı, dahası türkçe dil seçeneği, live falan bize ''daha çok beklersiniz yeni konsol için'' mesajını veriyor bence.Ama madem xbox konusunda bana böyle diyorsunuz önerilerinizi dikkate alarak karar veririm

bak bu da bir ihtimaldir tabi. bu kumarı oynayabilir sony ve microsoft. ama yine de, xbox almana deyecek bir durum değil bu. xbox'a vereceğin para ile, ps3 oyun koleksiyonunu tamamlarsın. oyna oyna bitmez. o zaman kadar da kesin çıkar yeni konsollar. zira 3 yıl sürer o kadar oyunu bitirmen.
OYUNsever97
Üye
O para ile 6-8 oyun alınabilir, 3 yıl sürer mi bilmem ama hepiniz alma diyorsanız almayayım.Ama zaten bir bilgisayarım var her oyunu kaldırıyor ama bilgisayarda oynamak pek zevkli deil hem ekran hemde kontroller bakımından.
güncel önerilere devam
G-MANG-MAN
Üye
xbox + kinect dediğin paket 1000 TL be kardeşim.
1000 TL'ye 2. el oyun piyasasından rahatlıkla 25 oyun alırsın...

Sen ne duymak istiyorsun onu söyle bana ? :D XBOX al çok akıllıca mı diyelim ?
Diyelim de git al bari. Sen de rahatla biz de rahatlayalım :D
FaironFairon
Üye
Xbox almadan önce şu başlığa bak derim
http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=4&id=1573199

Bir de bu konsollar 2 sene dayanırsa bile iyi. Yapımcılar da ses çıkarmaya başladılar, şu durumda en geç 2 seneye çıkar diyorum ben.
OYUNsever97
Üye

xbox + kinect dediğin paket 1000 TL be kardeşim.
1000 TL'ye 2. el oyun piyasasından rahatlıkla 25 oyun alırsın...

Sen ne duymak istiyorsun onu söyle bana ? :D XBOX al çok akıllıca mı diyelim ?
Diyelim de git al bari. Sen de rahatla biz de rahatlayalım :D

Almaya çok meraklı ve birinin al demesini bekliyor gibi göründüysem yanlış aanlaşılmışımdır, zaten bunları okuduktan sonra geri adım attım almıyacam sanırım.Ayrıca alırsamda kinect ve ıvır zıvırsız alırım çünkü kinect kısa sürede sıkıyormuş ve oyun alternatifi kısıtlı.
Ps3 oyunları alma fikrini beğendim de sonuçta almadan önce deneme imkanı olmadığı için alacak oyun bulamıyorum
discussioncontroller