Oropher'e ağıt...
Kara Bilal
Üye
Ey cemaati müslimin, biliyorum bugün Cuma değil ama vaaz vermek için Cuma’yı bekleyemedim. Şimdi; adam gibi çalışmayıp gücünü çakallık için kullanmış, kendini kaybetmiş Oropher için huzurunuzda iki kelam, iki çift kelam etmek istiyorum. Bir gün iyilikten mütevazilikten sıkılmış, iyilikten mütevazilikten nasibini almamış Oropher, OGZ’nin forumunda pinekliyormuş. Ben diyormuş, OGZ’nin kralı olmak istiyorum, ne de olsa arkamda da önemli üçlü var diyormuş. Aç parantez üçlünün de ismini vermiyorum, herkes biliyor; kapa parantez. Oropher diyor ki yağmışım mütevaziliği, ısırmışım dilimi. Yani diyor ki yemişim mütevaziliği, ısırmışım dilimi. Yönetici pozisyonundan atıldığında, buradan kovulduğunda inim inim yalvaracak ama çok geç kalacak ama affı bol olan yarabbim kendisine bir derviş gönderiyor, kurtarmak için. Derviş yanına geliyor diyor ki ey oğul, daha insanlık ölmedi, mütevaziliğini kaybetme. Mütevaziliği terk edersen şeytanın oğlu olursun, ama terk etmezsen iyilik timsali olursun, biz sana seni veriyoruz!

Cemaati müslimin, söylüyorum; OGZ’nin hiçbir çocuğunu affınıza sığınarak söylüyorum bu kadar güce aç yaşamaya alıştırmayın. Neden? Mütevazilik, insanlığın en büyüğü, en şahanesidir. O yüzden Allah Oropher kardeşimizi ıslah etsin, bizleri de mütevazilik yapan insanlar eylesin...
sifonn
Üye
adam kasmış
Benjamin Linus
Üye
Adam issiz
Kara Bilal
Üye
İşsiz olmak güce aç olmaktan iyidir ;) Sen de Oropher'in talebesisin heralde :)
sifonn
Üye
palpatine'in oyunları hep bunlar
Benjamin Linus
Üye

İşsiz olmak güce aç olmakten iyidir ;) Sen de Oropher'in talebesisin heralde :)

Talebe degil muridiyim
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
güzel olmuş bence.
Kara Bilal
Üye

İşsiz olmak güce aç olmakten iyidir ;) Sen de Oropher'in talebesisin heralde :)

Talebe degil muridiyim

Yakışır :)
FaironFairon
Üye

image
LetheLethe
Üye

Sayende chrome sayfayı engelliyor asdfasf kaldır resmi zaten gözükmüyor.
JerryJerry
Üye
Bu konuyu "karşılaşılan problemler" altına açman da ayrı güzel olmuş, tebrik ederim :) Her şeyi özetlemişsin.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller