Oropher'e ağıt...
Kara Bilal
Üye

Bu konuyu "karşılaşılan problemler" altına açman da ayrı güzel olmuş, tebrik ederim :) Her şeyi özetlemişsin.

Genelde eleştiriler oluyor Oropher'e de, burada söylemiyorlar tabi ;) Ben vesile olayım dedim.
FaironFairon
Üye
Niye? Söylendiği zaman gayet düzgünce karşılık veriyor oropher.(buna bizzat şahidim) Daha oropher'ı eleştirdiği için banlanan birisini de görmedim, oropher'ı eleştirdiği için oropher'ın taktığı birini de. Çekinecek bir şey yok ortada.
Kara Bilal
Üye
Zaten Oropher çok fena, kötü, adam olmaz filan dediğim yok. Olan eleştirileri esprili dille yazdım.
MelkorMelkor
Üye
oropher napmış, ne etmiş haberim yok ama sırf mesajı beğenmek için aylar sonra giriş yaptım.
Kara Bilal
Üye
Ya bazı eleştiriler oluyor da, ondan :) OGZ Telegol'deki banlamalardan sonra da bazı banlara çok fazla fena denildi :D Ondan :D
oropheroropher
Üye
Girçiktin çik ispirilisin sibiki, gilmiktin iltimi siçtim..
Kara Bilal
Üye

Villihi iyliyimdir be İriphir. Tibi bi yizimi giremiyirsin bir tirli ni yapilim. Şirtlir iymidi bizi. Bişki şirtlir iltindi irkidiş ilibilirdik hilbiki :(
CúthalionCúthalion
Üye

Villihi iyliyimdir be İriphir. Tibi bi yizimi giremiyirsin bir tirli ni yapilim. Şirtlir iymidi bizi. Bişki şirtlir iltindi irkidiş ilibilirdik hilbiki :(

Arada 2 e ve 1 a kalmış. Olmamış.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller