Bilgisayardan oyunu kaldıramama sorunu Lütfen yard
OYUNsever97
Üye
Meraba arkadaşlar, bi problemim var yardımcı olursanız sevinirim;
Bilgisayara boyutu 18 gb olan batman arkham city oyununu yükledim, ancak yüklenişi bildiğimden çok farklı olduğundan uygulamayı doğru yükleyip yüklemediğim konusunda bir fikrim yok ama büyük olasılıkla doğru yükledim.Ama oyun açılmadı bende oyunun tüm dosyalarını bilgisayardan sildim ve prgram ekle kaldrdan kaldırmaya gelince kaldıramıyorum.Kaldırma kısmı tam dolmak bi yazı çıkıyor ve kaldırılmıyor
CoraxCorax
Üye
system32 klasörünü sil düzelir muhtemelen
4munet4munet
Üye

Meraba arkadaşlar, bi problemim var yardımcı olursanız sevinirim;
Bilgisayara boyutu 18 gb olan batman arkham city oyununu yükledim, ancak yüklenişi bildiğimden çok farklı olduğundan uygulamayı doğru yükleyip yüklemediğim konusunda bir fikrim yok ama büyük olasılıkla doğru yükledim.Ama oyun açılmadı bende oyunun tüm dosyalarını bilgisayardan sildim ve prgram ekle kaldrdan kaldırmaya gelince kaldıramıyorum.Kaldırma kısmı tam dolmak bi yazı çıkıyor ve kaldırılmıyor

korsan oynadığın için hep bunlar.
OYUNsever97
Üye

system32 klasörünü sil düzelir muhtemelen

system 32 yi sil nedemek bilgisayarın yazılımları falan o klasörde
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Oyunun klasörünü siliyorsun sonrada gelmiş programlardan kaldıramıyorum diye yakınıyorsun, olmayan bir şeyi nasıl kaldırsın Windows ?
goo_khangoo_khan
Üye
Dosyaları kendin sildiğin için normal böyle bişey. Ccleaner falan kurup registry temizliği yap düzelir belki. Düzelmezse de boşver bişey olmaz..
MelkorMelkor
Üye
tekrar yükle oyunu. sonra program kaldır'dan sil?
bence mantıklı.

olmadı format at.
OYUNsever97
Üye

Oyunun klasörünü siliyorsun sonrada gelmiş programlardan kaldıramıyorum diye yakınıyorsun, olmayan bir şeyi nasıl kaldırsın Windows ?

Aslında mantıklı ama zaten harddiskten kaldırdığım şeyin hala bilgisayarda ne işi olur.Ama varki kaldırmaya çalışıyorum çünkü tekrar yüklemeye gelince sadece mevcut dosyayı yenileme seçeneği veriyor bana, yan, sil baştan başlayamıyorum.
aztek
Üye
Dosyasını silersen program ekle kaldırda görünür çünkü regedit yani kayıt defterindeki Unnistall kısmında oyunun anahtarı hala duruyordur. O dizini bulman lazım. şu an unuttum ben.
AlternativeAlternative
Üye
Kasayi yan yatir duzelir.

Edit : Bu arada ;

kaldrdan kaldırmaya kaldıramıyorum.Kaldırma kısmı tam dolmak bi yazı çıkıyor ve kaldırılmıyor

:blink:
Rainly
Üye
Çalıştıra regedit yaz. Kayıt defteri karşına gelir. Sonra hkey_local_machine adlı klasörü genişlet. İçinde software adlı bir klasör var. Oradan Eidos Interactive Limited'i bul. İçindeki kayıt dosyalarını sil. Eğer orda yoksa hkey_local_machine\software\wow6432node klasörüne git. ;)

Düzenleme: O da olmadı unlocker'la sil.
discussioncontroller