GTA 4 Grafik Ve Kaplamalar Kaybolma Sorunu Yardım.
tolga_pctolga_pc
Üye
Merhabalar . Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi GTA 4 te grafik ve kaplama sorunum var.
Sorun kendini oyuna girdikten ilk 30 dk sonra belli ediyor. Oyuna Girdiğimde herşey normal . Görevler ve yollarda sorun yok ama oyunda ilerlerken 30 dk civarından sonra sanki hiç yol kaldırım asfalt yokmuş gibi herşey havalarda uçuyor :/ Aşağıki oyun içi görüntüleride sizinle paylaşmak isterim .
image
image
image
image
image
image

Sıkıntı bu şekilde :/
Not : Ekran kartı Driveri güncelledim.
Sistemim İse Şöle;
Athlon Iı * 4 630 Amd 2.8ghz 2mb Cache 45 Nm İşlemci,
M61pme-52p Nvidia 6100/Nforce 430 Ddr2 1066mhz Vga Anakart,
2 Gb Ddr2 800mhz Cl6 Tek Modül Ram,
Hd4830 Gddr3 1gb 256bit Ati Dx10 Ekran Kartı( Radeon Hd),
Samsung 1tb 32mb Sata2 7200 Prm Harddisk,
İşletim Sistemi : Win.7 ( 32 bit )

Malesef oyunu kana kana oynuyamadım şöyle oynuya oynuya usanmak istiyorum :) Yardımlarınızı bekliyorum Sevgiler Saygılar...
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Bu kadar ağır olmasa da birçok kişi benzer sorunları yaşamıştı hatırladığım kadarıyla. Bende sadece küçük objeler kayboluyordu hatta. Moralini bozacak belki ama ben kendi sorunumu düzeltemedim.
tolga_pctolga_pc
Üye
Tabiki Şüphesiz Oyunda zaten sıkıntı var hatta şu sorundan önce ufak ufak takılmalar vardı ama şu durum oyunu oynanmaz hale getiriyor. Oyunu satın aldığım yıllarda sorun olmaması ve sonradan bu durumu yaşamış olmamdan dolayı çözümünün olduğunu düşünüyorum.
HolybolyHolyboly
Üye
Yani PC konusunda bir şey söyleyemem ancak, Playstation3'te oynarken grafikler bulanık bulanık oluyor. Sebebini bilmiyorum belki çoğu kişide aynı sıkıntı vardır. Ama oyunun problemli olduğu bir gerçek.
Rainly
Üye
Takıntıları halletmek istiyorsan çalıştıra msconfig yaz enterla. Karşına sistem yapılandırılması gelicek. Ordan hizmetlere tkla. Windows Olay Günlüğü'nü kapat. Grafik olayına gelince ayarları azaltıpda denermisin(Özellikle draw distence). Olmazsa bir texture patch var onla bu sorunlarda bitiyordu.
tolga_pctolga_pc
Üye

Takıntıları halletmek istiyorsan çalıştıra msconfig yaz enterla. Karşına sistem yapılandırılması gelicek. Ordan hizmetlere tkla. Windows Olay Günlüğü'nü kapat. Grafik olayına gelince ayarları azaltıpda denermisin(Özellikle draw distence). Olmazsa bir texture patch var onla bu sorunlarda bitiyordu.

Malesef bu öneriler benim grafik ve kaplama kayıplarını gidermiyor :/
aztek
Üye
bu sorun oyunun patchsiz halinde vardı. tüm patchler yüklü mü?
tolga_pctolga_pc
Üye
Arkadaşlar oyun Steam Ürünüdür Patch kurmayı gerektiren bişey yok !
aztek
Üye
korsan sorunu bu. orjinalde görmedim böyle bişiy. yada makinen bozulmuş format at.
tolga_pctolga_pc
Üye
Sen korsan oynadığında yaşamış olabilirsin orasını bilemiyecem Ayrıca formatlık bir durumda yok.
aztek
Üye
bilgisayarı yetmeyenlerin karşılaştığı bir sorun bu. sen paranı biriktir yeni pc al. buralarda sormakla çözülmez o sorun.
discussioncontroller