GTA 4 Grafik Ve Kaplamalar Kaybolma Sorunu Yardım.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Ram sızması benim de tam olarak bildiğim bir konu değil ama basit açıklaması şu. Belirli bir süre içinde baız uygulamalar kendileri için gerekli olan ram miktarından fazlasını kullanmaya başlıyorlar ve bir yerden sonra ram yetersiz geliyor. Bu da sistem kararsızlıkları ve yavaşlamasına sebep olabiliyor. Birleştirme dediğim şey de yine doğrulama işlemini yaptığın menüde bulunuyor.
tolga_pctolga_pc
Üye
Bu uygulamalar uzun süre format atılmama durumunda ortaya çıkacakmış gibi geliyor. Formattan sonra uygulamalar sınırlanıyor yani bende çok olmadı format atalı :)
tolga_pctolga_pc
Üye
Konuyu hortlatıyorum ama şunu bir açıklığa kavuşturmak gerekirse (belki çok geniş olacak ama ) ;
-Ekran kartı driverı
-Anakart driverı
-Directx
-Adobe Flashplayer
-Java
-Microsoft .NET Framework 4
-Openal
-Shockwave Installer Slim
-Vcredist_x86
Ve bunun gibi programları mümkünse formattan hemen sonra son sürümüyle yüklemek gerçekten bir çok sorunu ve açığı kapatmamıza yardımcı olacaktır. Muhtemelen bendede konuyu açtığım zamanda ya bu programlardan biri yoktu ya da eski bir sürüm kullandığımdan GTA 4 te böyle bir kaplama problemi almıştım. Amacım aynı durumla karşılaşan ister site içi olsun ister site dışı olsun yukarıda saydığım programları bir gözden geçirirlerse ya da son sürümüne güncellerse problemmin çözülebileceğini anlatmamdır. Şuanda bende zerre kadar bir problem yok . Yardımcı olan herkeze Teşekkürler saygılar...
aztek
Üye
gta 5 çıkmışken 4'ü kim oynasın yahu
BlacJac
Üye
tolga_pc dedi:

Konuyu hortlatıyorum ama şunu bir açıklığa kavuşturmak gerekirse (belki çok geniş olacak ama ) ;
-Ekran kartı driverı
-Anakart driverı
-Directx
-Adobe Flashplayer
-Java
-Microsoft .NET Framework 4
-Openal
-Shockwave Installer Slim
-Vcredist_x86
Ve bunun gibi programları mümkünse formattan hemen sonra son sürümüyle yüklemek gerçekten bir çok sorunu ve açığı kapatmamıza yardımcı olacaktır. Muhtemelen bendede konuyu açtığım zamanda ya bu programlardan biri yoktu ya da eski bir sürüm kullandığımdan GTA 4 te böyle bir kaplama problemi almıştım. Amacım aynı durumla karşılaşan ister site içi olsun ister site dışı olsun yukarıda saydığım programları bir gözden geçirirlerse ya da son sürümüne güncellerse problemmin çözülebileceğini anlatmamdır. Şuanda bende zerre kadar bir problem yok . Yardımcı olan herkeze Teşekkürler saygılar...

Sana cevap vermek için hesap açtım :) ilk olarak masaüstüne bir metin belgesi oluştur, adını commandline yap ve içine bunları yaz :
-availablevidmem 2
-texturequality 2

Büyük ihtimallle sorun çözülecektir. Çözülmesse bilmiyorum valla :D

aztek dedi:

gta 5 çıkmışken 4'ü kim oynasın yahu

Herkezin okadar parası yok.

RavageRavage
Üye
HAHAHHAHAHA

Beğenenler: Caturday, sithari, phd, Astus

phdphd
Üye
hayırsız tolga_pc'yi görüyo musun teşekkür bile etmemiş.
discussioncontroller