Dizi Genel
FaironFairon
Üye
Özellikle başlığı olmayan diziler için iyi olabilecek bir başlık bu. Başlığı olmayan diziler için başlık açmak hem üşengeçlik hem de gereken ilgiyi görmeyeceği düşüncesi pek cazip gelmeyebiliyor, bu yüzden bu başlık böyle diziler için bir "başlık öncesi başlığı"(terime gel) olarak kullanılabilir. Başlığı olmayan bir diziyle ilgili muhabbet koyulaşırsa da başlık açılıp orada devam edilir. Hem En son ne izlediniz konusu biraz rahatlamış olur hem de dizi tavsiyeleri falan istemek için genel bir başlık olur burası.

Başlığın amacını daha karışık nasıl anlatabilirdim bilmiyorum bu yüzden özet geçeyim, başlığı olmayan diziler ve dizi tavsiyeleri için burayı kullanabiliriz.
RelentlessRelentless
Üye
Çok doğru Fairon.
dodgerdodger
Üye
CúthalionCúthalion
Üye
Yeni açılan (ve özellikle Fairon'un açtıkları :P) çok tutmayınca böyle bir başlığın düşünülmesi uygun olmuş.

Üste: O farklı.
FaironFairon
Üye

O başlık aklıma geldi ama esas olarak Nose'un kendi için açtığı bir başlık olduğundan yeni bir başlık açayım dedim. Oradan da devam edilebilir tabi istenirse.(ilk mesajın düzenlenmesi gerek ama)

Yeni açılan (ve özellikle Fairon'un açtıkları :P) çok tutmayınca böyle bir başlığın düşünülmesi uygun olmuş.

Üste: O farklı.

Sorma abi ya. Başlık açılıyor yazan olmuyor, yazmak isteyen oluyor başlık olmuyor bu sefer falan. İyi olacak gibi. Böyle bir başlığın tek sıkıntısı dizilerin kendi başlığının kullanımını azaltması veya yeni başlık açılmasının önüne geçilmesi olabilir ama ona artık hepimiz dikkat etmek durumundayız.(ya da bu başlığı kapatmak. artık hangisi daha rahat olursa)

Fairon kesin bir konu açacaktı. Şimdi kimse tınlamaz güzelim dizi fıs olur diye böyle bir konu açtı. Çakal.

Gibi gibi. Bu başlığa ilham veren esas sebep bu ama bugün açmış sebebim bu değil.
RelentlessRelentless
Üye
Fairon kesin bir konu açacaktı. Şimdi kimse tınlamaz güzelim dizi fıs olur diye böyle bir konu açtı. Çakal.
drouzzindrouzzin
Üye
Takip şeysi.
CúthalionCúthalion
Üye
Ama şimdi düşündüm de her dizinin kendi başlığının olması kategori gibi oluyordu, isteyen diziyi kolayca bulabiliyordu forumdan.
ReyCey98ReyCey98
Üye
tağkip. Ben de House'a yeniden başladım, onun başlığını hortlatmayayım şimdi.
FaironFairon
Üye

tağkip. Ben de House'a yeniden başladım, onun başlığını hortlatmayayım şimdi.

Hortlat abi. Başlığı varsa orada yaz.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Alphas'ı bitirdim, sonundan hiç memnun kalmadım. (bkz: Konusuna attığım son mesaj)

Robin Hood'un fena olmayan bir dizisini buldum, ona geçeceğim sanırım.
discussioncontroller