Oyungezer Gazete
Bora0601
Üye
Arkadaşlar Cuma günü teknoloji tasarım dersindeyken aklıma oyun gazetesinin neden olmadiği aklima geldi Acaba sinan abiden rica etsek bize oyungezer gazetesi çıkarır mı :evilgrin: günlük olsa 50kuruşdan :D
SamsonSamson
Üye
Dergi her ay zamanında çıkamıyor, foruma yeteri kadar ilgi gösterilmiyor işler yüzünden, bir de günlük gazete işine girerlerse dergi patlar.

Bir de oyunlarla ilgili bir gazetede her gün ne yazabilirsin ki...
RelentlessRelentless
Üye
Pazartesi gazetesini Cuma okuruz artık.

Beğenenler: chackal

TheodrienTheodrien
Mod
Samson'un dediği gibi, konusu oyun olan bir gazetenin sürekli yazacağı birşey olmaz. Bazı aylar güzel oyun çıkmayınca o ay ne yazılacağı bile dert olurken gazete gibi işler sadece sıkıntı getirir.
AtKafası
Üye
50 kuruş pahalaı la.
rebelboyrebelboy
Üye
Gazete değilde tv işine el atmalılar bence zamanında bi teknoloji tv vardı o da gitti
Oyunlardan donanıma sanal alemlerden geyiğe birkaç farklı program yapsalar tadından yenmez :)

Beğenenler: Nocseiz

SamsonSamson
Üye
Kanal açmak kolay iş değil. Ha belki bir kaç teknoloji ile alakalı şirket birleşir falan öyle bir şey olabilir, ya da herhangi bir kanalda program yapılabilir ki zaten TRT'de Tek Jeton isimli bir program var. Oyun dünyası ile Türkiye'deki oyun dünyasını takip eden kişi sayısının oranına bakarsak (Fifa, PES ve CS'tan başka oyun oynamayan kişileri saymıyorum) 1 program bence yeterde artar.
rebelboyrebelboy
Üye
Bi de tivibu da Ginx diye bir oyun kanalı var ama özgün birşey yok direkt orijinalinden çevirip okuyorlar :) yinede hiç yoktan iyidir. Tv ye de gerek yok aslında netten her hafta bir gün program yayınlanabilir.
NocseizNocseiz
Üye
Gazete değil de büyük bir gazeteye hafta sonu eki olarak aslında harika bir fikir. Çok iyi düşünmüşsün Bora.

@Rebelboy TV işi ne yazık ki yaş... Yıllar önce NextLVL programı çok güzel başladı ama sunucunun futbol takıntısı ve hem oyun hem de program içi muhabbet olarak futbol oyunlarına ağırlık vermesinden ötürü resmen cılkı çıktı. Bir daha yapılırsa kesinlikle sağlam bir sunucu olmalı ve 'Ekran Dışı' tadında film, internet sitesi vb tanıtımlarından 'kesinlikle' uzak durmalılar.
Onu izleyen adam zaten e-oyun izlemek için izliyor; film vb. şeyler için farklı ve çok daha kaliteli kaynaklar -internet ve dergilerde, var.
NocseizNocseiz
Üye
Bak bir de TV için eskiden NTV'nin yaptığı şu yöntem de izlenebilir. Çok minik oyun tanıtımlarını -G4 TV'nin mini incelemeleri gibi, hafta sonu gün içine dağılacak şekilde yerleştiriyorlardı. Bu şekilde bir TV kanalında başlayıp, zaman içinde TV programına da dönüştürebilirler...
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Aslında bir seferliğe mahsus sadece bir aylığına oyungezer gazetesi çıkarılsa iyi olurdu. Gider alırdım hani. İyi fikir.
discussioncontroller