Oyungezer Gazete
OneInchManOneInchMan
Üye
oyungezer "DERGİSİ"
TeratosTeratos
Üye
Oyun programı.NTVde falan olur aslında.İzlenir de.O kadar oyuncu var.

Beğenenler: Nocseiz

kral julienkral julien
Üye
Artık dikkati internet ortamına vermek gerekiyor. İnsanlara en iyi şekilde oradan ulaşabiliyorsun. Belki üç beş sene sonra ogz nin sadece online a geçmesini konuşacağız. Tv de yazılı basından çok farklı değil artık. Hem çok isterlerse yapsınlar yayın, siteye koysunlar
NocseizNocseiz
Üye

Artık dikkati internet ortamına vermek gerekiyor. İnsanlara en iyi şekilde oradan ulaşabiliyorsun. Belki üç beş sene sonra ogz nin sadece online a geçmesini konuşacağız. Tv de yazılı basından çok farklı değil artık. Hem çok isterlerse yapsınlar yayın, siteye koysunlar

Bana kalırsa gazete ve TV'lerin popüleritesi hala oldukça yüksek. Dediğinde haklısın fakat ancak 10 sene sonra olacak bir şey... Bana kalırsa önümüzdeki 5-6 sene boyunca bir gazete ya da tv kanalı ile birlikte "Oyungezer" isminin duyulması çok fark yaratır.
CromwellCromwell
Üye
İnternet çok etkili olsa bile TV kolayca ölecek bir konsept değil. Ulusal çapta büyük yayın yapan bir TV kanalında 1dk reklamın neredeyse 10 tane kobiyi satın alabilecek kadar para tutmasın nedeni de bu. Aradaki etki farkını reklam maaliyetlerinden pay biçin zaten.

Oyungezer'in gazete olması zaten zor. Her gün yazacak bir şey bulunması çok zor, gereksiz külfet. Sıkıntı olan zaten baskı değil dağıtım olur. Her gün yazı hazırlanıp, geceden basılıp sabah ülkenin dört bir yanına dağıtmak için gerekli olan organizasyonunun büyüklüğü hayal edilebilecek gibi değil. Tabii Oyungezer bu işi tek aşına yapmayacak, dağıtımcıyla anlaşacak ama yine gereksiz külfet... Kendi adına TV kanalı olma fikrini konuşmuyorum bile.

TV'de bir köşesi olsa fena olmazdı ama... Güzel olurdu. Haftalık program gibi.

Beğenenler: Nocseiz

NocseizNocseiz
Üye
@cromwell Gazete zaten haftalık olabilir. Günlük gerçekten de saçma, en başta yazacak materyal ve insan bulmak... Lakin hafta sonu eki hatta hafta sonu ekinde 1 sayfa bile Oyungezer satışlarını arttıracaktır.

Hatta TV programı için Skytürk'den daha popüler kanalların dikkatini çekmek; kaliteli bir gazetenin (medya grubu/ holding'in) hafta sonu ekinde yer almakla mümkün olur.

NTV; Doğuş yayın grubuydu değil mi?

Beğenenler: Cromwell

discussioncontroller