Bu Forum'un Dertleri
TodzaTodza
Üye
Adblock candır.
Elixir
Üye
http://eskisayi.oyungezer.com.tr bu sayfa açılıyor ancak dergiyi seçtikten ve devam dedikten sonra tekrar aynı sayfaya yönlendiriyor
nemesisdarkman
Üye
Şu siteye reklam yerleştirirken az dikkat edin, mobilden girmek imkansız, kaybolma kaybolmuyor, login olamıyorum, kapatma kutucuğu var mı yok mu belli değil, az özen gösterin şunlara.Bende sorun halen daha devam etmekte, cidden sinir bozucu, bir el atın da düzelsin.
Elixir
Üye
Şu eski sayı sayfasını düzeltirseniz iyi olcak artık lütfen günlerdir düzeltmediniz
PiranhaPiranha
Üye

Şu siteye reklam yerleştirirken az dikkat edin, mobilden girmek imkansız, kaybolma kaybolmuyor, login olamıyorum, kapatma kutucuğu var mı yok mu belli değil, az özen gösterin şunlara.Bende sorun halen daha devam etmekte, cidden sinir bozucu, bir el atın da düzelsin.

Aynen bir düzeltemediler şu Mobil olayını... Çok yazık, OGZ Online-Forum gibi birçok site artık Mobil özelliğine kavuştu, mobile.DonanimHaber, m.ShiftDelete.net, m.OyunÇeviri.com şeklinde özel alan adı bile aldılar. Her türlü site/forum takibi-katılımı-yorum yazmak vb işlerimizi görüyoruz. OGZ Forumun ne eksiği var? şimdiye kadar neden birşeyler yapılmadı?. Son 4-5 senedir her taraf büyük ekranlı 'akıllı' (Android-iOS) telefonlarla doldu, artık Internet için Foruma katılım için bir PC şartı kalmadıki.

Birde şu ucuz sıradan eften püften forum siteleri gibi davranıp ekranın her yerini reklamlarla doldurma huyunuzdan vazgeçseniz, yada azaltsanız. Tamam reklamsız olmuyor su yakmıyor bu siteler reklam şart biliyoruz, da yani sitenin dört bir köşesine zaten almışsınız reklamı tam forum sayfasının ortasına ne gerek var. Yada şu illet Crysis 3 gibi sesli insanın sinirlerini oynatan reklamlara ne gerek var. Sakın "adblock candır" demeyin bana! O zaman şart olsun, siteye girerken bir uyarı çıksın "bu siteye adblock kullanmadan giremezsiniz" diye, nasıl iyi mi?. O zaman bende "hay sizin adblock'unuza!!" derim olmazki :angry: :/

Ha son birşey daha, Internete-sitenize giren herkesin Chrome-Firefox kullanacak diye bir şartı yok. Alışkanlık üzerine IE veya Opera kullanan da vardır olacaktır, neden olmasınki :)
Sifon
Üye
pc'de adblock kullanıyorum, mobile de ipoddan giriyorum reklam falan görmüyorum valla fonttakiler hariç sdfasdsdf geçen okulda IE'den girdim anasayfaya sandalyeden düşüyordum
4munet4munet
Üye
hızlı cevap kısmına birkaç kod ekleyemez miyiz?
spoiler, img, bağlantı gibi en çok kullanıla kodları.
zira her seferinde kendim yazıyorum.
SamsonSamson
Üye

hızlı cevap kısmına birkaç kod ekleyemez miyiz?
spoiler, img, bağlantı gibi en çok kullanıla kodları.
zira her seferinde kendim yazıyorum.

This.

Bir de son atılan 5 mesaj görünüyordu ya eskiden, onu da bir şekilde geri getirsek?
FirewingFirewing
Üye
Your desires, our orders. We'll rise, my friends.

Soon...
CúthalionCúthalion
Üye
Firewing, şu yazılarını çok seviyorum nan.
discussioncontroller