Deneyimli PSP kullanıcıları.lütfen içeri.
kurtkapankurtkapan
Üye
tanıdığın birinde varsa ondan al bence direkt.
gittigidiyor'da, puanı yüksek satıcılara bak. Almadan bi incele tabi. sahibinden daha iyidir o konuda o yüzden.

sıfırlar ne kadar şimdi fiyat olarak? hepsiburadada özel üretim bi versiyonu(cratoslu bişey saırım) için 380 diyor. 300-350 filandır yani sıfırı herhalde.
200-220ye taksitli şekilde bulursam kaçırmam alırım ben.
HolybolyHolyboly
Üye
@bosnaksabo Garantiyi beklemek benim takıntım. Elektronik cihazlarda garanti bitmeden, cihazla oynamak taraftarı değilim (yazılımsal vs) Ama şöyle düşün, PSP oyunları artık o kadar pahalı değil. Hem yanlış hatırlamıyorsam PSP serisinde online oyun oynanıyordu. Kırılmış oyunlarda online oynanıyor mu bilmiyorum. Ancak Multiplayer/Online oynamak alacağın bir oyunun ömrünü 2-3 ay daha uzatır.(PSP için konuşuyorum.)
bosnaksabo
Üye

tanıdığın birinde varsa ondan al bence direkt.
gittigidiyor'da, puanı yüksek satıcılara bak. Almadan bi incele tabi. sahibinden daha iyidir o konuda o yüzden.

sıfırlar ne kadar şimdi fiyat olarak? hepsiburadada özel üretim bi versiyonu(cratoslu bişey saırım) için 380 diyor. 300-350 filandır yani sıfırı herhalde.
200-220ye taksitli şekilde bulursam kaçırmam alırım ben.

gittigidiyorun eski kullanıcısıyım.sahibindene baktım ama pek güvenemedim.zaten kredi kartı ile taksitli alacağım.ben yeni gelişme oldukça buraya yazacağım.sende takip et.:)
kurtkapankurtkapan
Üye
sağolasın kardeş. Ben de istiyorum işte ama, bakalım. Bir de telefon alma planım var çünkü.(bir de bilgisayar var ama o sakat =P)
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
PSP'de kırma dediğiniz şey, PS2'deki gibi aletin içine çip takılması değil. Sadece Custom Firmware dediğimiz yazılımı yüklüyoruz o kadar. Garantiye göndermeden önce format atarsanız kimsenin ruhu duymaz.
bosnaksabo
Üye

PSP'de kırma dediğiniz şey, PS2'deki gibi aletin içine çip takılması değil. Sadece Custom Firmware dediğimiz yazılımı yüklüyoruz o kadar. Garantiye göndermeden önce format atarsanız kimsenin ruhu duymaz.

aydınlattığınız için teşekkür ederim.peki şöyle sorayım.format atmak basit bir işmi.
kurtkapankurtkapan
Üye
eski konsolların vs. ulaşılması zor yerinde(kalemle vs.) reset tuşu vardı. öyle değildir herhalde =P
bosnaksabo
Üye

@bosnaksabo Garantiyi beklemek benim takıntım. Elektronik cihazlarda garanti bitmeden, cihazla oynamak taraftarı değilim (yazılımsal vs) Ama şöyle düşün, PSP oyunları artık o kadar pahalı değil. Hem yanlış hatırlamıyorsam PSP serisinde online oyun oynanıyordu. Kırılmış oyunlarda online oynanıyor mu bilmiyorum. Ancak Multiplayer/Online oynamak alacağın bir oyunun ömrünü 2-3 ay daha uzatır.(PSP için konuşuyorum.)

aslında aynı düşünüyoruz.bende garantisi sonlanmadan cihazın değiştirilmeemsi taraftarıyım.ancak oyun şeçeneklerinin fazla olması için kırmak yada kırılmış psp almak düşüncem.KurtulanSama adlı arkadaşın dediği gibi garantiye gönderme durumunda formatlayıp fabrika çıkış sürümüyle garantiye yollabilir.
ama esas sorunu şimdi siz söylemiş oldunuz.eğer kırılmış psp alıp korsan oyunları yuklersem online olarak oynayabiliyormuyum.bu gerçekten önemli bir konu.
bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen
bosnaksabo
Üye

eski konsolların vs. ulaşılması zor yerinde(kalemle vs.) reset tuşu vardı. öyle değildir herhalde =P

formatın o kadar basit olacağını hiç sanmıyorum.pcden program dektekli olabileceğini düşünüyorum.
bosnaksabo
Üye
evet arkadaşlar dün sahibinden.comdan 220 tlye teknosadan faturalı ve de 1 yıl garantisi devam eden kırılmamış orjinal bir psp 3004 aldım.bugün kargo elime geçince yorumlarımı yazacam.
discussioncontroller