Deneyimli PSP kullanıcıları.lütfen içeri.
bosnaksabo
Üye

Valla bende 8gb memo.pro.duo var. Sony'nin değil. Takır takır oynuyorum.Gerçi oynuyordum. Uzun zamandır dokunmadım PSP'ye.

memory pro stick zaten psp için olan hafıza kartı.benim sorum micro sdyi pro sticke çevirici kullanırsam performansta sıkıntı yaşarmıyım dı.

zaten dayanamadım ve çevirici aldım.yarın elime geçecek.o zaman inceleyip yorum yazacam.umarım bir sıkıntı çıkmaz.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
çevirici dediğin şey 3-5 lira değil mi. Her ne ise, bir kayıp yaşamaman gerekiyor normal şartlarda.
bosnaksabo
Üye

çevirici dediğin şey 3-5 lira değil mi. Her ne ise, bir kayıp yaşamaman gerekiyor normal şartlarda.

çevirici aparat 7.5 tl ancak yaşadığım yerde 3 saat boyunca bakılabilecek heryere baktım bulamadım.mecbur iinternetten sipariş verdim.derken 12.5 tlye gelmiş oldu.
çalışmadığı durumda benim için kayıp olacak.heleki 25 tlye 8 gblık pro stick kartların olduğu bir durumda. :)
yitomoto
Üye
arkadaşlar benim psp e1004 üm var ve umd leri takıp tekrar çıkarmak istemiyorum .ve umd lerin çıkardığı ses ten rahatsız oluyorum .umd oyunlarını memory stick e nasıl aktarırız lütfen cevap verin.
yitomoto
Üye
birde bir arkadaşım bana umd almana gerek yok internetten psp ye oyun atabilirsin dedi evet biliyorum .Ama atmak için psp yi kırdırmama gerek varmı
efec07
Üye
Arkadaşlar iraz geç oldu ama umarım cevap verirsiniz benim psp çinden geldi ilk önce kusursuzda fakat zamanla hafıza kartı okuyucusu bozuldu tabi çine geri yolldadım babamla ordaki adamlar pspyi kırdırıp bir sürü oyun yüklemişler geldikten bir hafta sonra umd yerinden tıkırtı gelmeye başladı ve düzeltemedim lütfen yardım edin.
discussioncontroller