Naruto & Naruto Shippuuden
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Beyler şimdi 290. bölümü izledim ve çizimlerine dibim düştü diyebilirim çok kaliteliydi. Umarım hep bu stüdyoya yaptırırlar kalan bölümleri, yada en azından önemli dövüşleri.
uluc45
Üye
@sifon

ekip değişebilir ama koordinatör ya da koordinatörler değişmez herhalde.. en azından stüdyo aynı stüdyo.. nedne fillerda bu adamları çalıştırıyor da, orijinal hikayede tırt bi ekip getiriliyo yada tırt çizimler yapılıyo? aklımın almadığı bu... kimin kimlerin yaptığı önemli değil.. neden yapıldığı önemli
BonecrusherBonecrusher
Üye
290 hakikaten çok güzel de, ne yazık ki sadece filler stüdyolarına yaptırıyorlar bunu.
orjinal arc'a döndüğünde yine standart stüdyo olur.

bir an narutonun 290'daki gibi olduğunu düşündüm de... oofff.
kirijolithkirijolith
Üye
Mangayı takip etmeyen arkadaşlar yeni jeneriği kesinlikle atlasınlar. 1.30 dk atlayacaksınız. Kim yaptıysa spoiler ne demek bilmiyor galiba.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
yalnız yeni jenerikteki animasyonlar enfes, eğer savaş bölümleri aynı şekilde yapılırsa var ya offf tadından yenmez direk fullhd indiririm hepsini :D

Beğenenler: __skytalker__

__skytalker____skytalker__
Üye
Yeni openning herşeyi ile şahane olmuş ama mangayı takip edenler için. Adamlar spoiler nedir bilmiyor heralde.
BonecrusherBonecrusher
Üye
animesini izlemeyeli baya oldu, ne zaman izleyesim gelse "filler episode var" duyumu alıyorum.
__skytalker____skytalker__
Üye
Çok beyinsiz bir durum var zaten. Zamanında filler doldurdular, dedim ki baya bir süre filler'sız gideriz. Ama sonra azıcık ilerleyip tekrar filler doldurdular ve hala filler'dan gidiyor. Fillerlar da baya bi kötü bana sorarsanız.

Beğenenler: Bonecrusher

KirigayaKirigaya
Üye
2. kere Road to Ninja prologue'nu verdiler bu bölüm ile. Haftaya da fillerlar devam ediyor. Bakalım ne zaman ana hikayeye geçmeyi planlıyorlar.
joker_eginjoker_egin
Üye
Filler izlemeyince, aradaki bölümleri atladığımız için tekrar ana hikayeye dönen bölümü izlediğimizde bir kopukluk yaşamamız gerekmez mi?
discussioncontroller