Naruto & Naruto Shippuuden
Gambler13
Üye
Manga 375 de cıktı :)
bilgecan
Üye
Gençlik hiç yabancı naruto forumlarını dolandınız mı bilmiyorum ama şu aralar ortalıkta dolaşan bi resim var. Resmi anlatıp spoiler olayına girmicem ama mangada akatsuki lideri ortaya çıktı mı? Çünkü resmin ona ait olduğunu falan sölüyolar. Güzel resim ama tip çok abuk. Doğru olma şansı var mı bunun?
Zer0
Üye
çıktı , baya da oldu. abuktan kastın da piercing dolu olması heralde :D

hatta daha ne bombalar patladı ya... nese...
bilgecan
Üye
Aslında piercinglilerle ilgili bir sorunum yok ama aşırı ağır bir abi beklerken böle bir karakter çıkması garip geldi. Sinirlendim ama çok deli spoiler yemişim! Tipini öğrendik resmen önceden... Şimdi okuyan arkadaşlarda kızmazlar umarım sadece piercingli olduğunu öğrendiler:)
O zaman ZerO sana şöle bir soru sorayım mangayı okuduğunu varsayarak. Mangası daha devam edecek gibi duruyo mu yoksa yavaş yavaş finale gidiyor mu? Animenin aşırı yavaş ilerlediğini düşünürsek daha kaç yıl izleyecez bu sırada evlenip çocuk sahibi mi olacaz merak ediyorum doğrusu.
Zer0
Üye
piercing lafının leader'i görmeden fazla bir etkisi olacağını sanmıyorum açıkcası.

Eder. 500'de falan bitebilir, o da artık takip edeni kalmazsa.Yoksa başka şeyler kullanarak devam ettirebilir.(yeni bir time skip'e kimse hayır demez mesela, iyice bi olgunlaşmış naruto falan) Anime'in ne olacağı ise meçhul, harbiden fazla uzatmaya başladılar bölümleri. 30 bölümde 35 chapter işlemiş anime. Ki normalde ortalama 2-3 chapter'dan bir bölüm çıkar çok bomba olay yoksa, hesabı siz yapın. Anime'i ortasında kesmemelerini umalım...

Not:---Anime'i son bölümlere kadar izlememişlere spoiler olur bundan sonrası , izlemiş olanlar rahatlıkla okuyabilir.---
Bilmeyenlere, baştaki Naruto&Sakura vs Kakashi savaşının büyük bölümü, Team Gai'nin bütün savaşları falan mangada yoktu. Sakura&Chiyo vs Sasori de gördüğünüz çoğu olay evet gerçekleşti, ama bu kadarda uzun olmamaları gerekiyordu. Bazı flashbackler birden fazla gösterildi mesela. Hele Naruto&Kakashi vs Deidara kısmının hepsi yalandı nerdeyse, sonunda gördüğünüz olay ve ondan önce küçük bir orman takibi vardı sadece. Temari ve diğer sand ninjalarının olayları, onlarında hepsi uydurmaydı.
HazeHaze
Üye
Benim olmam olası. Çocuklara "A bak Naruto, ÖSS'ye hazırlanırken izlerdik." falan diyecem herhalde. Önceden izleyenler de "Çocukken izlerdik" geyiği çevirebilir, bir değil iki nesil Naruto'yla büyür.
Zer0
Üye
Dragonball, 86-89 arasında ve DBZ 89-96 arasında yayınlandı. Amerika'da hala yayınlanıyor, çokta tutmuş durumda, onunla büyüyen nesil var :D

Naruto da bunun gibi birşey olcak zaten, savaş uzunlukları ile yetişmek üzere.

Not: Naruto rekorunu kıramadı DBZ'nin. Dünyanın patlamasına 5 dakika vardır ve savaş başlar. Sizce hangi bölümler bunu konu alır:
102  Duel on a Vanishing Planet
103  Pathos of Frieza
104  Frieza Defeated!!
105  Mighty Blast of Rage
106  Namek`s Explosion? Goku`s End?

20x5=100 dakika içinde, dünya 5 dakika içinde patlar ?!
bilgecan
Üye
Aslında naruto ve bleach aynı stüdyonun işi sanırsam. Adamlar birisinde aşırı hızlı aynen mangaya yetşitiler diğerinde tam tersi aşırı yavaşlar. Bir orta falan tuttursalar güzel olacak.
Fakat ben narutonun adam gibi çizimlerle her bölümde 2-3 chapterın işlendiği bir halde izleyip sonra mangaya yetiştiğinde yeni sezonu 2 yıl beklemeye razıyım. En azından adam gibi bölümler izleriz. Zaten fillerlara tekrar girmeyelim diye filler kıvamında canon bölüm yapmanın mantığını bana kim açıklayabilir???
Bi de not olarak 31 bölümde sadece 1-26-31'i beğendim. Geri kalanları naruto hatrına izliyorum resmen!!
givircik
Üye
flashback olayına bi dur denmeli ya da bi sınır konmalı yoksa naruto 75345083439263 bölüm daha devam eder.
Falanca
Üye
Bilgecan, Naruto ve Bleach tam olarak aynı stüdyonun işi değil. Yani stüdyo aynı da, çalışanlar aynı değil. Naruto'nun çoğu çizeri Bleach'e geçmiş durumda. Naruto'nun çizerlerinin bazıları da bayağı amatör. Tabi iyi çizenler de var...
discussioncontroller