Naruto & Naruto Shippuuden
bilgecan
Üye
evet o çizerlerin yer değiştirmesi olayını bende duymuştum sanırım. Şu anda bildiğim kadarıyla narutonun 10 tane çizer grubu var. BElirli bir sıraya göre episodeları hallediyolar. Bunların 2 tanesi hariç dediğin gibi oldukça amatör.
Illdan
Üye
Manga iyi gidiyordu dedik o da saçmalamaya başladı star wars'dan arağa başlamış herifler kehanetidir seçilmiş çocuğudur denge yada yıkımır falan... Neyse spoiler vermeyeyim XD
Falanca
Üye
İçinde 9 kuyruklu bir tilki bulunan bir çocuk hakkında bir manga/anime serisi ve bu serisinde kazık kadar adamlar sudan ejderha, topraktan yılan, havadan maymun çıkarıyorlar. Ve bunları bile bile hala severek izliyorum animeyi. Eğer seçilmiş çocuk olayı da seriye eklendiyse bu daha da iyi bir şeydir.
bilgecan
Üye
falanca merakımdan soruyorum narutoyu bu kadar sevip bleachten nasıl bu kadar nefret edebiliyosun? Sence neden naruto daha iyi?
Xlaronak
Üye
Selam arkadaşlar. Önce Narutooooooo!!!!! diye girmek istiyorum naruto bölümümüze!!!! ayrıca Falanca kızmazsa bunu açıklayayım çünkü düşünceme göre o da böyle düşünüyor. Naruto gibi ayrıntılı bi dövüşün bilmem kaç bölüm sürdüğü bir animeden sonra bleach kasıyor. Sönük kalıyor. Ayrıca Naruto fanları bleach'ın çizimleri pek beğenmiyor gibi... Ben pek sevmiyorum mesela xD Veeeee dönekliğin zirve yaptığı yer geliyor... Ben Bleach'ı da çook seviyorum. Her ne kadar Naruto kadar olmasa da Itchigo komik ve ilginç geliyor. Ayrıca kafayı kaldırmak lazım Naruto'dan. Bi de bi serzenişte bulunmak istiyorum. FILLERlar güzeldir candır lütfen nefret kusmayalım...
uchihabatu
Üye
bende bu konuya atlıyorum ve narutoya bayılıyorum en güzel anime
bilgecan
Üye
Narutoda inanılmaz bir potansiyel var ama animede bunu kullanmadıkları kanısındayım.
Xlaronak
Üye
Kullanıyorlar bence. Manga'sını ankara'da nerde bulabilirim?!?
Falanca
Üye
Xlaronak, teşekkürler. Mangasını Ankara'da hiçbir yerde bulamazsın kanımca. Ama internet üzerinden...

Bilgecan, haklısın. Naruto'da harika bir potansiyel olmasına karşın kullanılmıyor. Lâkin, Bleach'te zırnık kadar potansiyel kırıntısı olmamasına rağmen ya seri gereksiz derecede çok seviliyor, ya da bu adamlar bu potansiyel kırıntılarını çok dahiyane kullanıyor. Fark bu.
Elven_Archer
Üye
Bu gün en son 32. bölümü seyrettim ve bi baktım arc bitmiş... Yahu yenisi nezaman çıkacak? bi fikri olan varmı? yani bu kafayla zor biter bu anime. Mangasıda yavaş çıkıyor animeside ve olan bizlere oluyor :(

not: 31. bölümde ağlamaklı oldum resmen. Ne güzel olmuş o bölüm öyle, her şekilde dramatize etmişler olayı. Mangasını da okumuştum ama tabii anime kadar etki yapmıyor bende manga.  Naruto da çok alışmadığımız bi tarz ama adamlar ellerinden geleni ardlarına koymamışlar biz ağlayalım diye.
dipnot: ahah 32. bölümün sonundaki geyikleri seyredince koptum ya, Temari ile kankurou iyi çıkışmışlar ^^
discussioncontroller