Frp ???
DeadFool27
Üye
Beyler (bayanlar) bu FRP olayına nasıl giriş yapabilirim ? Valla nedir hiçbir fikrim yok açıklar mısınız ? Bayağı başlamak istiyorum ilgi çekici geliyor ama bilmiyorum olayı :D
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
>Bir DM bul.
>???
>Profit.
CoraxCorax
Üye

Beyler (bayanlar) bu FRP olayına nasıl giriş yapabilirim ? Valla nedir hiçbir fikrim yok açıklar mısınız ? Bayağı başlamak istiyorum ilgi çekici geliyor ama bilmiyorum olayı :D

başlama
joseph fouchejoseph fouche
Üye
üniversitende klübe git. Mutlaka "hehehe newbie" diye ellerini ovuşturan bir dm bulabilirsin.
diyecektim ki 85 doğumlu olduğunu gördüm. bilemiyorum gidip bir dm bulmaktan başka şansın yok
HolybolyHolyboly
Üye
Okullarda mutlaka bilim kurgu ve fantezi topluluğu olur. Onlarla irtibata geçmen daha mantıklı olur.
CúthalionCúthalion
Üye

üniversitende klübe git. Mutlaka "hehehe newbie" diye ellerini ovuşturan bir dm bulabilirsin.
diyecektim ki 85 doğumlu olduğunu gördüm. bilemiyorum gidip bir dm bulmaktan başka şansın yok

Milletin kullanıcı adına doğum yılını yazdığını öğrenmiştim, bu da yaşını mı yazmış direkt? :D
kral julienkral julien
Üye
RelentlessRelentless
Üye
Audio çok kraldır bu konuda.
SasukeKun
Üye
arkadaşlarını topla ve oynamaya başla. bu soruyu sorduğuna göre ne olduğunu öğrenmen lazım önce ama bence.
discussioncontroller