PSP Hakkında Sorular
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Selam arkadaşlar 6.60 versiyona sahip 3006 modeli bi psp buldum 6.60pro-c olarak kırdırdım.Bazı sorular kafama takıldı deneyimli arkadaşlar cevap yazabilirse sevinirim.

1-Kırılmış olduğu halde pspye orjinal umd koysam çalışır mı?

2-Hafıza kartım 8gb fakat içinde 1,5gb kadar boş yer kaldı.Şimdi ben usb kablosuyla laptoptan bu boş yere iso dosyası atsam çalışır mı yoksa hafıza kartına format atmam mı gerekiyor?

3-ISO dosyasına iso formatından başka cso formatında oyun atsam çalışır mı yoksa cso'yu iso'ya mı dönüştürmem mi gerekiyor?

4-Hafıza kartındaki bir oyunu pspden direk silip yerine yeni oyun atabilir miyim?

5-Hafıza kartındaki oyunlardan bazılarını psp'yi açıp oyunun üstüne gelip pspden sil desem ve açılan boş yere usb kablosuyla yeni atsam herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabilir miyim?

6-Bazı sitelerde psp oyunları için 5.00 M33-6 da test edildi yazıyor,peki ben 6.60 kırılmış versiyona sahip psp'ye bu oyunları atsam versiyon sıkıntısı yaşar mıyım yoksa direk oynayabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler
HolybolyHolyboly
Üye
1- Orijinal UMDler verison istiyor diye hatırlıyorum. O yüzden version yükseltmek gerekebilir. Bazı oyunlar ise çalışıyor.

2-Çalışır.

3- Sanırım oluyor.

4- Kesinlikle yapabilirsin.

5-Oynayabilirsin.

6- Bu konu hakkında bilgim yok.
Benjamin Linus
Üye
1-Oyunun çıkış tarihine göre değişiklik gösterir.
2-Çalışır.
3-Çalışır.Lakin bazı oyunlarda CSO kasma yapıyor GTA Vice City ve Liberty City Stories ilk aklıma gelenler.
4-Yapabilirsin.
5-Oynayabilirsin.
6-En iyisi deneyip görmek.
discussioncontroller