The Witcher 3
CuriosityCuriosity
Üye
Hayır lan hayır.
tolga_pctolga_pc
Üye
Adamın oyunu ve kitapları baştan aşağı yalamış olması bile yeter. Evet ona göre değil ama seçilirse itiraz etmem.
SamsonSamson
Üye
tolga_pc dedi:

Adamın oyunu ve kitapları baştan aşağı yalamış olması bile yeter. Evet ona göre değil ama seçilirse itiraz etmem.

Bu ne kadar salak bi yorum amına koyyim yaa, Witcher külliyatını yutmuş milyonlarca insan var, hepsi Geralt'ı oynamaya müsait mi?
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Bu ne kadar salak bi yorum amına koyyim yaa, Witcher külliyatını yutmuş milyonlarca insan var, hepsi Geralt'ı oynamaya müsait mi?

Annen Passiflora'da ufak bir rolü hakediyor bence.
tolga_pctolga_pc
Üye
Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Sakin ol şampuan adam müsait demedim. Kafan gene jöle olmuş uykusuzluktan. Adamın gözünden net okunabilen ''lan acaba seçilir miyim'' heyecanı bile tatlı duruyor açıkçası.
DharkanDharkan
Üye
Henry Cavill rolü kapmış
tolga_pctolga_pc
Üye
Hahhaah zamzun'a kapak olsun. Eğreti duruyor ama arkasında top notch bir kadro var, kötü bile oynasa izlemelik açıdan gideri olur.
DharkanDharkan
Üye
Adam bayağı istiyordu ama Netflix o kadar para vermez diyordum. Sevdiğim bir aktör, rolün hakkını vereceğinden eminim.
RidygoRidygo
Üye
Adamda ses var, tip var, vucud var. Etrafa karizmatik sert bakislar atmaktan baska pek iyi bi oyunculugunu gormedim ama iyi olacak gibi geliyor. Butun butce adama gitmediyse tabi.
SamsonSamson
Üye
Umarım skalı bıyığı CGI ile eklemezler lmaoo
discussioncontroller