The Witcher 3
RidygoRidygo
Üye
Adamda ses var. Secmelerde de gostermistir ki secilmistir diye tahmin ediyorum.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
zenci Ciri. :-|

burada da ılık götlü ve jöle kıvamlı obez bir SJW vardı değil mi kriminal zencileri (uyuşturucu satıcısı ve yağmacılar), ibneleri, feminazileri falan canhıraş savunan? avatarı da Ciri'ydi hatta ahahahahahaha :-D
bcgokmenbcgokmen
Üye
The Witcher 3 Wild Hunt Game Of The Year Edition Steam Gift olarak 20 liraya satılmaktadır. Ucuz olmasının nedeni steamdaki parayı nakite çevirme ihtiyacımdır.
tolga_pctolga_pc
Üye
GunGun
Üye
Çok şerefsiz adam bu yav. Önce oyunları yerden yere vurdu, şimdi neler diyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
tolga_pc dedi:

Meali: serinin bu kadar başarılı olacağını bilmiyordum. Telif haklarını köfte ekmek parasına sattım, pişmanım.

DemifiendDemifiend
Üye

tolga_pc dedi:

Meali: serinin bu kadar başarılı olacağını bilmiyordum. Telif haklarını köfte ekmek parasına sattım, pişmanım.

Aynısını bir ropörtajında söylemişti zaten.
tolga_pctolga_pc
Üye
Onu yıllaaaar yıllar önceden beri her röportajda söylüyor abi. Milyon dolarlarla dolu havuzda yüzerken bir anda boş havuzda yüzüyor olduğunu anladığı kabuslardan fırlamak canına tak etmiş. Dizinin cast haberleri de fanlar tarafından gömülünce parayı oradan da koparamayacağını anladı ibiş.
ÇöpZevkliAdamÇöpZevkliAdam
Üye
Abi bayılıyorum böyle gerizekalıları ya. xd Dileniyor birde orospunun çocuğu.Siktiri boktan kitabını adam yerine koyulan konuma getirdiler hala benim kitabım,benim hakkım diye hava basıyor anten.Geçti Bor'un pazarı sür eşşe Katowice'ye bakalım Sapkowski efendi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
image
discussioncontroller