Lahit - Kaptan & Profesör
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Parayı çıkartıp verdi.

Kızı odama yollarsın.
LetheLethe
Üye
Bir an önce şu lahdi teslim edip paramı alsam da küçük bir tatil yapsam. Bir yıldır denizden başka bir şey görmedim. Belki Rusya'ya giderim. Ah, kimi kandırıyorum ben ve hiç gerçekleşemeyen şu tatil planlarım...

Camı kapatıyorum, silahımın dolu olduğundan emin oluyorum ve yatağıma uzanıp uyumaya çalışıyorum.
AdramelechAdramelech
Üye
@Lethe: Dışarıdan gelen hafif uğultu ve cama çarpan yağmur damlaları dışında rahatsız etmedi hiçbir şey. Uykuya dalabileceğini umuyordu, yine de sallanmayan bir yüzeyde uyumak garip geliyordu. Londra.

Tabi Üniversite'ye gidip meslektaşlarını bulduğu şeylerle göt etmek hoş olurdu.

@KurtulanSama: Kız Simon'dan hemen sonra odaya girdi.
AdramelechAdramelech
Üye
Ruskin uyandı. Sabah olmamıştı ve oda soğuktu. Hafifçe gözünü açtığında odanın camının açık olduğunu fark etti. Ardından bir çığlık. Dışarıdan, kulak tırmalayıcı derecede yüksek bir çığlık geldi.

Çığlık Kaptan'ı da uyandırdı.
LetheLethe
Üye
Kalkıp, camdan dışarıya bakıp sesin nereden geldiğini anlamaya çalışıyorum.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Kalkıp, camdan dışarıya bakıp sesin nereden geldiğini anlamaya çalışıyorum
AdramelechAdramelech
Üye
Dışarıda yarı çıplak koşuşturan bir kadın vardı. Üstünden kan akıyor ve zaten yağmurla ıslanmış olan yerleri tekrardan ıslatıyordu. Sokağın loş ışığı her ne kadar kadını belirgin bir şekilde göstermeye yardım etse de, kadın hakkındaki detayları görmeye yetmiyordu.

Sonra, kadın yere yığıldı.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Odamdan çıktım ve kadının yanına gitim.
LetheLethe
Üye
Kerhaneden çıkıyorum, silahımı çıkarıyorum ve etrafı gözetleyerek Kadın ve Kaptan'ın yanına gidiyorum.

Neler oldu? Bunu sana kim yaptı?
AdramelechAdramelech
Üye
Kadın sadece inleyebiliyor ve kafasını hafifçe oynatıp gözlerini azıcık açıyor. Konuşabilecek ne hali var, ne başka bir şey.

Hey! Hey napıyorsunuz! Birisinin yaklaştığını görüyorsunuz.
discussioncontroller