Lahit - İkinci Kaptan & Mürettebat 1
AdramelechAdramelech
Üye
image

İkinci Kaptan / Sir Leopold C. A. Weasleby -Corax
[img size=150]http://i.imgur.com/awcKN.png[/img]
Spoiler:
-Sosyal, Fiziksel, Zihinsel
-Ana Özellikler: Politika
-İkincil Özellikler: Akademik bilgi (Ekonomi), Sosyalleşme
-Ekstra Özellikler: Binicilik, Kandırma, El işi (Craft)
-Geçmiş: Babası tarafından ahlaksızlığı yüzünden o geziye çıkartılmış soylu.
-Eşyalar: Aile yadigarı (Kolye), Tranter Revolver, 24 mermi, 411£.

Mürettebat / Wesley Grayson -Black Dino Ranger
[img size=150]http://i.imgur.com/P5uKM.png[/img]
Spoiler:
-Fiziksel, Zihinsel, Sosyal
-Ana Özellikler: Ateşli Silahlar
-İkincil Özellikler: Yakın dövüş silahları, Yakın dövüş
-Ekstra Özellikler: Okült, Atletiklik, Binicilik
-Geçmiş: Eski asker.
-Eşyalar: Webley Longspur Revolver, 12 mermi, 2£.

image
12 Ocak 1858, 11:20, Londra

Kaptan yine ona ayak işi vermişti. Gemide kalacak ve Lahit'in çalınmadığından emin olacaktı. Kıçımın kenarı diye düşündü. Babasına kızgın olduğu kadar Kaptan'a da kızgındı. Bu yüzden mürettebattan birisini haftalık 5 pound gibi gereksiz derecede yüksek bir rakama tutmuştu değil mi? Birisinin mutlak hizmetine ihtiyacı vardı. Hem kendi egosu için, hem gelecek günlerde gerekeceği için.

Gemide, lanet olası ıslak gemide, Lahit'e kimsenin ulaşamayacağına ve çalamayacağına emin olmak istiyorlardı. Kaptan ve Profesör ayarlamaları yarın yapacak ve ada mgibi giysilerle geleceklerdi sözde. Adam gibi giysilerden bir bok anladığını sanmıyordu ama.

Wesley'e baktı. Güverteden Londra'ya bakıyordu. Bu gece oldukça uzun olacaktı.

Spoiler:
italik - düşünce
kalın - konuşma
spoiler - gizli/saklı hareket
CoraxCorax
Üye
Kahrolası ihtiyar. Kodumun bunağı, senin kaptan yapanı sikeyim ben. Olacak iş mi bu, şu amına kodumun köylüsü ile beraber şu lanet lahiti korumak ha! Siktir!

Mürettebata döner:

Hey, sen! Silahını hazır tut, şu lahiti bulmamız ve buraya getirmemiz yeterince zor oldu zaten, işin sonuna varmışken başına bişey gelmesin şu lanet şeyin!
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
İkinci kaptanın bana seslenmesiyle irkilip arkama döndüm, elimden geldiğince itaatkar bir sesle:

"Emredersiniz efendim!"

Belimden tabancamı çektim, silahın içindekiler dahil 12 mermim vardı.

Koca bir gemiyi korumak için yeterli değil, ateş etmem gerekirse iyi nişan almalıyım. Ve gemide olanlardan sonra içimde bu koruma göreviyle ilgili çok kötü bir his var.
AdramelechAdramelech
Üye
Ocak ayında İngiltere -düzeltiyorum, 11 mevcut ay boyunca İngiltere'nin hava durumu, asla olması gereken şey değildir. Yazın güneş olması gerekirken yağmur yağar. Sonbaharda ve ilkbaharda iki kat yağmur yağar. Kışın, kar sanki artık dur dercesine yağmaya çalışsa da, genelde yağmur yağar. İngiltere'nin lanetidir bu.

Londra'da yine yağmur yağmaya başlamıştı. Geminin güvertesi ikinci dakikadan sırılsıklam olmuş, çatlaklarından su akmaya başlamıştı. Uzun, ıslak ve rahatsız edici bir gece olacaktı.
Üye
Yağmur, bir bu eksikti... Islanacağım gibi görüş mesafem de kısalacak. Ayrıca mermiler ıslanırsa geminin korunması açısından hiç iyi olmaz.

Tabancamı pantolonuma, kalçamın sağ tarafına sıkıştırıyorum ama her ihtimale karşı sağ elimi de kabzanın yakınlarında tutuyorum.
CoraxCorax
Üye

Hay lanet... Buranın havasının ne boktan olduğunu unutmuştum. Öff sikeyim böyle işi

Hey denizci, gözlerini dört aç! Ben geminin içerisini kolaçan edeceğim
Üye
Emredersiniz!

Sağ elim tabancamın kabzasında güverteyi dolanmaya, bir yandan da etrafı elimden geldiğince gözetlemeye başladım.
AdramelechAdramelech
Üye
Wesley, geminin kıç tarafına dolaştı. Bir an için rüzgar diniyor ve her şey düzeliyormuş gibi geldi. Ardından ne erkek ne kadın olan o sesi duydu.

Gel.

Bu sesi daha önce de duymuştu. Lahitin yakınındayken. Daha önce de çağırılmıştı.

Leopold ise gözünü bir an kahyasından ayırdığı için küfrediyordu. Neredeydi bu herif? Nereye kaybolmuştu iki günde?
Üye
Bu ses... Ben bunu daha önce de duydum.

Gitmemeliyim. Direnmeliyim.

Güvertede kalmam, girişleri korumam gerek.

Sese aldırmamaya çalışarak geminin baş tarafına geri dönüyorum.
CoraxCorax
Üye
Nerede bu lanet köylü? İki dakikalığına kurulanmak için içeri girdim, ortadan kaybolmuş hemen! Bu kahrolası alt tabakaların hepsi böyle, sürekli başlarında durman lazım ki doğru dürüst becerebilsinler işlerini!

Geminin güvertesinde Wesley'i arıyorum
AdramelechAdramelech
Üye
Dalgın ve hafif kendinden geçmiş bir halde önünden geçti Wesley. Bir şeyler yanlıştı.
discussioncontroller