Lahit - İkinci Kaptan & Mürettebat 1
CoraxCorax
Üye
Hey denizci! Bana bak! Sana diyorum ulan!

Silahımı hazırladım. Bi boklar dönüyor buralarda.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Leopold'un sesini duydum mu?
AdramelechAdramelech
Üye
@BDR: Wesley çok uzaklardan birisinin ona seslendiğini işitti. Umurunda değildi, dikkatini seslerden uzaklaşmaya vermeliydi. Sesi dinlememeliydi. Sese gitmemeliydi.

@Corax: Dinlememiş gibi yürümeye devam etti, tam önünden geçti ve geminin ön tarafında bir yerlerde durdu. Aklında bir kelime belirdi. Lahit. Yine bir boklar oluyordu. Lahit'in yanına mı inmişti bu yine?
CoraxCorax
Üye
Silahımı Wesley'e doğrultup yavaşça ona doğru yürümeye başladım. Yürürken de etrafımı kolaçan ediyorum.

Bu adamın lahite olan takıntısından bıktım. Bir dakika, bu köylü eski bir asker değil mi, bu işe yarar sanırım.

Denizci! Bana bak dedim! Bu bir emirdir asker!
Üye
"Denizci! Bana bak dedim! Bu bir emirdir asker!"

Bu bir emirdir asker!

Asker!

ASKER!

Punjab... Anglo-Sih Savaşı...

Ana odaklanmalıyım... Gemiyi korumalıyım...

Gaipten gelen sese aldırmamaya ve Leopold'a dönmeye çalışıyorum.
AdramelechAdramelech
Üye
Leopold karşında sinirli ve hafif endişeli bir şekilde duruyor. Biraz uzağında, ancak yine de (bu yağmurda bile) gözlerindeki kızgınlığı görebiliyorsun. Silahını sana doğrultuyor. Yüzünde pis bir gülümseme beliriyor. Vuracağına eminsin.
Üye
Silahımı çekip Leopold'a doğrultuyorum

Efendim, tüm saygımla sizden o silahı indirmenizi rica ediyorum!
CoraxCorax
Üye
Kes sesini denizci! Derhal indir silahını ve yanıma gel. Burda garip bi boklar dönüyor ve şu anda seninle uğraşacak vaktim yok! O siktiğimin silahını bir tarafına sokmadan önce indir!
Üye
Yüzüme doğrultulmuş silah görünce bir an fazla paronayaklaştım sanırım.

Afedersiniz efendim. Bir anlığına kendimden geçtim sanırım. Ben... haklısınız sanırım, burada bir şeyler dönüyor.

Silahımı indirip Leopold'un yanına gidiyorum.
AdramelechAdramelech
Üye
(Abi dün diyaloğu bir tur daha devam ettirin dedim, etsenize D: )
discussioncontroller