Lahit - Eski Müfettiş & Tacir
SamsonSamson
Üye
image

Eski Müfettiş / John Miller -Hatake Kakashi
[img size=150]http://i.imgur.com/X8ci9.png[/img]
Spoiler:
-Zihinsel, Fiziksel, Sosyal
-Ana Özellikler: Araştırma
-İkincil Özellikler: Okült, İkna etme (Korkutma ile)
-Ekstra Özellikler: Ateşli Silahlar, Tıp, El işi (Craft)
-Geçmiş: Eski polis, okültizme fazla merak saldığı için işten atıldı.
-Eşyalar: Webley Longspur Revolver, 24 mermi, 26£.

Tacir / Sean Murphy Freeman -CombiningPerson
[img size=150]http://i.imgur.com/5uDtd.png[/img]
Spoiler:
-Sosyal, Zihinsel, Fiziksel
-Ana Özellikler: Sokak bilgisi
-İkincil Özellikler: Yakın dövüş, İkna etme (Korkutma ile)
-Ekstra Özellikler: Sosyalleşme, Hayvan terbiyesi, Yakın dövüş silahları
-Geçmiş: İrlandalı, iş bulmak için Londra'ya geldi ama hayal ettiğini bulamadı.
-Eşyalar: Shillelagh, Gümüş yüzük, 49£.

image
13 Ocak 1858, 11:20, Norwich

Eski bir dostundan gelen telgraf ilgisini çekmişti, kitaplarını ve eski meslektaşlarının yardımıyla aldığı raporları karıştırarak ipuçlarını takip etmişti ve Sean Murphy diye yerel bir kerhane sahibiyle tanışmıştı. Sean, Black ismini duyunca Müfettiş'e yardım etmesi gerektiğini hissetti. Black ismi ona yabancı değildi. İpuçlarını takip etmeye devam edince Black'in şu an yaşadığı yerin ismini bulmuşlardı. Norwich.

Bütün soruların arkasında hep aynı isim vardı. Alexander James Black. İkisinin de kendilerine göre nedenleri vardı belki ama ikisinin de istediği şey aynıydı.

Black aslında kim?

Spoiler:
italik - düşünce
kalın - konuşma
spoiler - gizli/saklı hareket
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Black, Black, Black... Nerden hatırlıyorum bu aşağılık herifin ismini? Uzun zamandır Edward'ı da göremedim zaten. Bu lanet yere gelmeden keşke ziyaretine gitseydim. Umarım bunca yolu boşuna gelmemişimdir. Kerhane'yi de çok boşladım ne zamandır.
Peki... Nerden başlasam? Şu Black'i bir kaç ihtiyara soralım bakalım.
Üye
Kahrolası bir rehber gibi mi gözükmüştüm acaba?

Üzgünüm Bay Miller, sorunuzu yanıtsız bırakacağım. Sizin gibi benim de buraya ilk gelişim. Yorulmuş olmalısınız isterseniz bir yerlere oturup bir şeyler içelim? Hem garsonlar çoğu şeyi duyarlar, belki Black hakkında bir şeyler öğrenebiliriz. Şanslıysak size tütün bile sararız.
Üye
Hay hay efendim.

Sonunda biraz rahatlayabileceğim. Nedense orada bir şeyler bulacağımıza dair kuvvetli bir his var içimde.

- Hızlıca geri dönüp yürümeye başlar.
Üye
Deyyuz?
AdramelechAdramelech
Üye
Pimp'in türkçe karşılığını ver bana, değiştirelim. Gelip ana başlığa değil oyun başlığına yazıp oyunu bölmen de hiç yakışmadı, söyleyeyim. Cevabı bana özel mesajdan veya ana konudan belirtirsen sevinirim, burası oyun başlığı, oyunla alakalı her şeyin yazıldığı başlık ayrı. Bunu görmezden gelmen ayrı üzücü.

Bunu gördükten sonra oyunla alakasız mesajları silersen mantıklı olur, çünkü başlığın içine edildi çat diye ortadan girince.
AdramelechAdramelech
Üye
Siz oyununuza devam edin beyler, aradaki mesajların silinmesini sağlayacağım ben sonra, karışmasın.
AdramelechAdramelech
Üye
Samson oynatıyor bu başlıkta, o yazacaktır o halde. Bu soruları ana başlıkta yazsanız süper olacak ama.
SamsonSamson
Üye
Pub kalabalık gibiydi ama böylesine bir kalabalığa rağmen oldukça sessizdi, yine de boş yerler vardı. Pub yeni değildi, oldukça eskiydi içeride çok yoğun olmasa da küf kokusu vardı. Küf ve alkol. İçeridekiler konuşmak ister gibi görünmüyordu, mutsuz oldukları suratlarından okunuyordu.

Yine de halinden gayet memnun olanlar vardı içeride ama bunların çoğu sarhoştu ve isimlerini dahi hatırlıyor gibi görünmüyorlardı.
Üye
Ahhh. İşte bulunmayı özlediğim mekanlardan birisi. Fakat neden bu kadar sessiz? Elbet birisinden bir malzeme çıkacaktır.

Şöyle geçelim mi Bay Miller?
Üye
İsterseniz ben gidip içecek bir şeyler getiriyim. Belki size tütün de bulabilirim. Bu arada kulağınızı dört açın burası hakkında büyük beklentilerim var.

-Bay Miller'ın cevabını beklemeden ayağa kalkar ve bara doğru yürümeye başlar. Aynı zamanda da içerideki insanları süzmektedir.
Spoiler:
İnsanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir mıyıh?
discussioncontroller