Kurtadam - İyiler Kazandı!
SamsonSamson
Üye
Ben sen kötüsün demedim fakat. Yoğunlaşmamız lazım dedim. Kim kötü kim değil onu bilebilecek bir gücüm yok. Arkaplanda kalıyorsun diye sana atmıştım bi tur içinde de fikrimi değiştirmeyi planlamıyorum.

bodo büyük ihtimalle vampir. Cuthalion'un ise kahin olduğunu düşünüyorum. Bu arada Qktay'a paralel falan gitmiyordum tekrar oku orayı, paralellik varsa bile o bana uymaya çalışıyordu ki zaten binbir türlü hareket yaptı orada, onun hareketlerine dayanarak hareket etmek bence çok mantıklı değil. Madem kahinsin, önce görü gücünü kullansaydın linç oyu atmadan. Ha değilsen yapacak bir şey yok zaten. Diğerleri de mesaj atsın ona göre oy atacağım.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Öncelikle şunu belirteyim, ben kurt olsam geçen el kurt Qktay'a son dakikada oyu atıp onu idama göndermezdim. Böylelikle kurt olmadığım kafadan ortaya çıkıyor. Kötü rollerin dağılımıyla ilgili belirsizlik var ve vampirlerin birbirleriyle iletişimi olup olmadıkları belli değil. Bir de, bir oyunda vampirleri ilk kez gördüğüm için sayıları hakkında yorum yapmakta güçlük çekiyorum. Yani "bir kurt-iki vampir" kalmış da olabilir "bir kurt-bir vampir" de. Aslında ilk sayfada "kimin öldüğü/rolü" yazsa çok güzel olurdu. Amenquiver ölen ilk vampirdi sanırım?
SamsonSamson
Üye
Amen vampir idi. Qktay ve Relentless ise kurt. Bence bir vampir daha mevcut. Onun dışında bir adet kahin. Kalanlar sivil.

Bu arada gideceği belli olan Qktay'a oy atman kurt olmadığını değil aksine kurt olduğun savını güçlendirir. Zaten gidecek bari oy atayımda benden şüphelenmesinler hesabı..

Gerçi senden şüphelenmiyorum şahsen.

Kötü rollüleri bulmak kadar iyi rollüleri bulup onları korumak da önemli. Eğer hala bir Melek varsa bu önemli. Yoksa ki büyük ihtimalle yok, son paragraf bir işe yaramaz.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Abi ben adama oy atmasam iki kişi 4'er oy alıp rastgele bi isim seçilecekti. "Kurt dostumun" gitmeme ihtimali varken neden taburesine tekme basayım ki?
SamsonSamson
Üye
Kurtsun demedim D:

Her kurtun yapabileceği mantıklı bir seçimdi dedim. Ayrıca kim ne kadar oy aldı hatırlamıyorum bile öylesine dedim. Dengeli bir durum olduğunu hatırlamıyorum.
stabilostabilo
Üye
Ben sivilim. Kimsenin ne olduğuyla ilgili bir bilgim yok. Sadece Amen'de bir gariplik olduğunu hissediyordum ki vampir çıktı. Düşünelim bir süre ihtimalleri, acele karar vermeyin.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Önceki sayfaları şöyle bir turladım, kalanların önceki oylarını ve oyladıkları kişinin rolünü falan araştırdım.

Tahminim 3 sivil, 1'er de kahin-kurt-vampir kaldığı yönünde. Kalan iki kötü kişinin Cuthalion ve stabilo olmadıklarını düşünüyorum. Samson ve bodo kötü rollü olduğunu düşündüğüm kişiler. LETHE'nin bu geceki oylamada yaptığı (gerçi geçersiz oldu ama geçersiz olacağını düşünerek yapmamıştır diye tahmin ediyorum) dikkate değer hamle onun rolünün iyi, hatta özel iyi rollü olabileceğini düşündürttü bana. Bu el de bodo ısrarım sürecek.
bodo
Üye

Ben sen kötüsün demedim fakat. Yoğunlaşmamız lazım dedim. Kim kötü kim değil onu bilebilecek bir gücüm yok. Arkaplanda kalıyorsun diye sana atmıştım bi tur içinde de fikrimi değiştirmeyi planlamıyorum.

bodo büyük ihtimalle vampir. Cuthalion'un ise kahin olduğunu düşünüyorum. Bu arada Qktay'a paralel falan gitmiyordum tekrar oku orayı, paralellik varsa bile o bana uymaya çalışıyordu ki zaten binbir türlü hareket yaptı orada, onun hareketlerine dayanarak hareket etmek bence çok mantıklı değil. Madem kahinsin, önce görü gücünü kullansaydın linç oyu atmadan. Ha değilsen yapacak bir şey yok zaten. Diğerleri de mesaj atsın ona göre oy atacağım.

Yazılanları bir oku yahu, az çok belli olmadı mı her şey. Gözcü karakterini unutmuşsun bak. Uydurma analiz yapıyorsun gibi duruyor şimdilik. Ayrıca başka bir vampir olsa şimdiye kadar oyun bitmiş olurdu.

Derken üstte lampardın yazdığına bakın. Delireceğim yahu. Sürsün ısrarınız, öldürün beni.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Delirebilirsin de deli taklidi yapabilirsin de :smoking:
bodo
Üye
Linç: Samson

Hadin bakalım bu akşam bitecek mi oyun görelim.
discussioncontroller