Kurtadam - İyiler Kazandı!
RelentlessRelentless
Üye
Dedim ilk tur bir şey yapılmadı diye de millet inanmayıp üstüne analiz yaptı. Haha.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
ALLAHUEKBER WOHOOO!
CúthalionCúthalion
Üye
Evet, şöyle bir baktım da.

Lover'ın kurtadama şans eseri isabet ettirdiğini söyleyerek Relent'in kurt olduğunu tahmin etmiştim ilk el.

Audio'nun 3. turda bana "İlk tur tarandım." ben demesi sebebiyle LETHE'nin kahin olduğunu bulmuştum.

bodo'nun Audio için söylediği "Sana sadece oyumu harcamadım." sözü gözcü olduğunu açıkça belli ediyordu.

Qktay ile Samson'u zaten bulmuştum. İyi oynamışım bence. :P

Ama en iyimiz Amen'miş, kimse tam anlamıyla şüphe etmedi Stabilio hariç. Stabilio'ya da helal olsun.

En kötüsü için ise Hatake ile Qktay kapışır. Qktay çok yalpaladı, Hatake'nin ise şüpheleri hiç tutmadı arkadaş. :D
bodo
Üye
2. turda denk gelmeseler ve ilk turda kurtlar boş gelmese Amen oyunu alabilirdi hakikaten.
LetheLethe
Üye
Yalnız geçen tur atar yapmasaydım oyun çok farklı yerlere gidebilirmiş. :D
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Yalnız ben bir tane vampir olabileceğini tahmin etmemiştim. Hep 2 veya 3 vampir vardır diye düşünerek hareket etmiştim. Oyunun bu gece bitmesi baya sürpriz oldu.
CúthalionCúthalion
Üye
Abi öyle olsa çok fazla ölü olurdu. Böyle bile az oldu olması gerektiğinden, kurtların il el hamle yapmamaları ve ikinci el Lover'a denk gelmeleri sebebiyle.

Dedim ilk tur bir şey yapılmadı diye de millet inanmayıp üstüne analiz yaptı. Haha.

Ben o analizden Qktay'ın kurt olduğunu buldum ne diyorsun sen? :D Hem siz niye hamle yapmadınız ki ilk el?

Ha bir de X-Fire, Amen'in görü güçlerini kime kullandığını biliyor muyuz?
LetheLethe
Üye

Yalnız ben bir tane vampir olabileceğini tahmin etmemiştim. Hep 2 veya 3 vampir vardır diye düşünerek hareket etmiştim. Oyunun bu gece bitmesi baya sürpriz oldu.

Bitmeseydi stabilo ve sana dalacaktık. bodo, cuthalion ve ben birbirimizin iyi olduğunu biliyorduk zaten. :D
XFire1994
Üye
Amen görü gücü kullanmadı, büyük ihtimalle kurtadamlar kendi kendilerine sapır sapır döküldükleri için :D
Amenquiver
Mod
Görü kullanmadım, bence gayet manasız olmuş vampire. Ne gerek var yani, barzo gibi dalıyorsun işte. Topu topu 4 tur oynandı zaten.

-

Neyse güzel oyundu, tebrikler. Oyunu alma ihtimalim vardı ama olmadı maalesef. Son iki turda iyi organizayon yapıldı. Kurtlar desen keko çıktı zaten.
discussioncontroller