Kurtadam - İyiler Kazandı!
CúthalionCúthalion
Üye
Haklısın. İlk iki el westgrey ile nester gitmeseydi onları bulmaya harcayabilirdin, özellikle nester için.
stabilostabilo
Üye
İyiler için fazla kolay olmuş bu oyun. Oy vermeyenler öldü, bir tur hiç kötü bulamadık falan ama yine beş iyiyle bitirdik yani.
Amenquiver
Mod
Pasif oynancaksa iş görebilir belki de oyunlar kısa sürüyor çok, ilk ellerde öldüğünü de düşünürsek çok az şey yapmaya fırsatın kalıyor.

-

Bir oyun daha açın ya, oynayanı çıkar bence. Bu ağızda tat bıraktı.
XFire1994
Üye
Lover açıyodu işte.

Görü gücü kurtadamları bulmak için lazım olabiliyor, bu oyun onlar için pek iyi gitmedi sadece.
XFire1994
Üye
Ha bir de "Ben kahinim!" diye ortaya atılabiliyorsun ama bu oyun roller açıklandığı için o da olmadı pek. Bir dahakine düşünmek lazım aslında, hmm.
AK_LampardAK_Lampard
Üye

Yalnız ben bir tane vampir olabileceğini tahmin etmemiştim. Hep 2 veya 3 vampir vardır diye düşünerek hareket etmiştim. Oyunun bu gece bitmesi baya sürpriz oldu.

Bitmeseydi stabilo ve sana dalacaktık. bodo, cuthalion ve ben birbirimizin iyi olduğunu biliyorduk zaten. :D
Bak hele stabilo'ya bak, arkamdan iş çeviriyormuş =P
stabilostabilo
Üye

Yalnız ben bir tane vampir olabileceğini tahmin etmemiştim. Hep 2 veya 3 vampir vardır diye düşünerek hareket etmiştim. Oyunun bu gece bitmesi baya sürpriz oldu.

Bitmeseydi stabilo ve sana dalacaktık. bodo, cuthalion ve ben birbirimizin iyi olduğunu biliyorduk zaten. :D
Bak hele stabilo'ya bak, arkamdan iş çeviriyormuş =P

Benle alakası yok olm onun, ikimize birden dalıyorlar. =)
bodo
Üye
Stabille de fikir alış verişi yaptık en son.
LovermanLoverman
Üye
Aynı tur hem kurtların, hem vampirin hedefi olmuşum.

Ayıp lan ya.

Loverman dedi:

Bir de tek satır sebep belirtmeden oy veren adamlar var ki Qktay, Samson gözüme çarpanlar arasında, onlara ise YUHUNUZ diyorum. Sebep belirtmeden oy vermek yasak olmalı.

Burada ipimi çekmişim sanırım kendimin.
CúthalionCúthalion
Üye
Hem de kahinin. O da şüphelenmiş ki senin üzerinde kullanmış rolünü.
discussioncontroller