Guild Wars 2 vs Wow
Tyra3l
Üye
Evet sayın oyuncu arkadaşlarım. Finallerimizin bitmesi üzerine birkaç arkadaşımla beraber bir oyuna başlama kararı aldık. Ve istediğimiz oyun kategorisi mmorpg. En son 2 seçenek kaldı GW2 veya WoW. İki oyun için ayrı ayrı incelemeleri okudum. Wow'a başlarsak daha bi keyif alırmışız gibi geliyor. Ama oyun hakkında hiç bir bilgim yok açıkçası :(. Dungeonlar bosslar olsun görevler olsun topluca yapılabileceğimiz şeyleri anlatan küçük bir bilgilendirme yapabilirseniz çok mutlu olacağım gerçekten. Tabi aynı şekilde GW2'de de yapabileceklerimizi anlatırsanız dadından yenmez
sifonn
Üye
dungeon yapmayı seviyorsanız, bol zamanınız varsa WoW oynayın. az oynayıp yine de eğleneyim pvp severim diyorsanız gw2
TodzaTodza
Üye
Yeni başlayacaksanız WoW çok da mantıklı bir tercih değil gibi, bir sürü ek paket aylık ödeme falan masarafı daha fazla, GW2'de al kurtul durumu var.

Eğlence kısmına girmiyorum öznel bir mevzu, kişiye göre değişir.
BiqBossBiqBoss
Üye
Wowda her şey elinin altında gibi düşün. Tek başına yapabileceğin tonla iş var. Ayrıca guild, dungeon ve instance bulman ve sosyal bir gruba katılman çok kolay. Diğer oyunlar bu konuda bana yetersiz geliyor. Eğlence kısmı Todza nın dediği gibi değişir.
FarquesFarques
Üye
WoW'u seviye 20'ye kadar bedava deneyebilirsin. Ayni sey Guild Wars icin de gecerli ise kiyasla.
NephreiL
Üye
6 sene falan WoW oynamış biri olarak artık çok gereksiz geliyor bana, oyun benim için kendini çok tekrar ediyor artık. Ha 6 sene oynamışsın bir zahmet etsin artık dersen cevap veremem ama sanki artık WoW'un modası geçmeye başladı gibi, biz arkadaşlarla 2-3 kişi GW2 oynuyoruz, gerçi ara verdik oyuna şuan için ama aylık ödeme sıkıntısı olmadığından problem yaratmıyor.
discussioncontroller