Torment: Tides of Numenera
RedBeardRedBeard
Üye
Yok yok, o manada demedim lover, sayısı azalıyordu zaten türün, tormentin de tb olmasına aşırı sevindiydim.

edit: modifiye ettim yav, seni mi kırcam.
LovermanLoverman
Üye
2-3 kere okudum öyle anladıydım zaten, ama son sayfadan geriye doğru gitmedikçe anlaşılmıyor.

Yihuuu istediğim şeyler bir bir ölüyor!!! Gibi olmuş ona güldüydüm bu arada

Beğenenler: RedBeard

Dan DirikDan Dirik
Üye
http://www.rpgcodex.net/content.php?id=9462 güzel röportaj

bir de fairon/edward/quendarth gelince başlığın adına Tides of Numenera ekleyiverin (lejyonatörün eski hesabına erişemediğini varsayarak)

eyvallah

Beğenenler: LegionatorReloaded

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Allahıma kitabıma heyecandan ölecem. Pillers-torment-westeland ile hepimizi kalpten götürecekler...
NeOzguRNeOzguR
Üye
Oyun 2015'in 4. çeyreğine atıldı.

https://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera/posts/874905

Bence 2016 başı gibi bile gelebilir. Ama açıklananlar en azından iyi bir oyunla karşılaşacağımızı gösterir nitelikte.

Beğenenler: Dan Dirik

Dan DirikDan Dirik
Üye
bu oyunu ağırdan almaları hoşuma gidiyor. eternity de wasteland 2 de kendi çaplarında çok iyi oyunlar olacak gibi ama yetiştirme kaygısı yeterince cilalanmalarını engelleyebilir. ikisinin de zaman alan kısımları mekan ve mekanikler zaten.

tides of numenera'nın torment adının hakkını vermesi için hikaye ve fikirlerin oturmasına da bir o kadar zaman harcanması lazım
BonecrusherBonecrusher
Üye
What does one life matter?

Beğenenler: [Deleted User]

Dan DirikDan Dirik
Üye
valla soruya da gerek yok, what can change the nature of a man güzel ama torment'in ona indirgenmesinden hoşlanmıyorum. aynı derinlikte olsun yeter
NeOzguRNeOzguR
Üye
Daha çok var bu oyuna. Hem burada dövüş sistemi sıra tabanlı olacak. Onun haricinde saçma doldurma dövüşlerle karşılaşmayacağız. Hatta tüm oyunu dövüşmeden bitirme şansı bile olacak.

Zaten yazar kadrosu belki de gelmiş geçmiş en iyi yazar kadrosuna sahip. Avellone'dan Ziets'e, Rothfuss'dan Mitsoda'ya kadar süper kişilerle dolu. Eğer oynanış sistemini oturtabilirlerse çok acayip (yani bomba) bir oyunla karşılaşacağımız garanti.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Zaten tides diye bir karaktermsistemimvar 5 renk vs güzel olacak
discussioncontroller