Torment: Tides of Numenera
Dan DirikDan Dirik
Üye
tb oy verdim, pstden de baya anladim.

oyunda az dovus olacak. torment gibi 120 tanesini oldurmus olmana ragmen hala saldirmaya devam eden thuglar olmayacak, o yuzden her saniye dovuse girmeyecez. oyun pst'nin oldugu gibi komple tb yapilmis hali degil yani. neden tb demeden once yapimcilar ne soylemia onlari da okuyun, adamlarin istedigi de sira tabanli olmasiydi

bir oyunun hikayesi cok iyi diye dovusler onemsiz olmuyor benim gozumde. rubikon'da 20 kere dovusup karakterleri adam gibi kontrol edemedigim icin 30 kere loadlamaktansa 5 diyalog/bulmaca cozup 5 kere dovuserek son bossa ulasmayi tercih ederim

Beğenenler: Fairon

FaironFairon
Üye
TB her türlü daha iyi iş combata gelince.
Dan DirikDan Dirik
Üye
kanser falan degil. TB tecruben hangi oyunlardan olusuyor bilmiyorum ama bana gore en iyi dovus sistemi.

Henuz iyi bir rtwp sistem yok, bunun en buyuk sebepleri de pathfindingin yeterli olmamasi ve genelde kullanilan rulesetlerin (sira tabanli olan) masaustu rpgler icin yaratilmis olmasi.

eternity'de josh sawyer kendi sistemini yaratip durumu duzeltmeye calisacak ama tormentteki sistem zaten hazir. tb olmasin hikaye cok onemli diyorsunuz da hazirda bulunan bi sistemi gercek zamanli yapmak icin gececek sureyi gozardi ediyorsunuz. ne kadar butce writinge giderse o kadar iyi
CoraxCorax
Üye
turn based candır
RelentlessRelentless
Üye
TB sarmıyor yav.
GunGun
Üye
Pauselayıp komut verebildiğin real time combat çok daha eğlenceli bence.
AlphariusAlpharius
Üye
casuallar yine ortaya çıkmış bakıyorum

Beğenenler: Corax

Dan DirikDan Dirik
Üye
ilk oyunda da her dövüşten kaçılamıyor. pst'de dövüşe girmek istemeyip girmediğin yerler bunda hiç olmayacak diyorum işte. sadece ben de demiyorum yapımcılar diyor. her dövüşün hikayede bir anlamı olacak diyor

https://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera/posts/686723 şuna bi bak

Beğenenler: [Deleted User]

Dan DirikDan Dirik
Üye
adamlar sessiz sedasız gameplay videosu koymuş:OOOO

dat atmosfer

Beğenenler: SulfurYoru, Bonecrusher

SulfurYoruSulfurYoru
Üye
Wasteland 2'nin yakın zamanda çıkıyor olması güzel, TTON'a kadar onunla oyalanırız. Arada PoE de çıkar zaten.

Bu tarz başka kickstarter projeleri mevcut mu? Oralar pek takip ettiğim bir platform değil de.
discussioncontroller