Torment: Tides of Numenera
BonecrusherBonecrusher
Üye
Bölüm tasarımları Planescape Torment'in tadını vermiş.
BonecrusherBonecrusher
Üye

Bu tarz başka kickstarter projeleri mevcut mu? Oralar pek takip ettiğim bir platform değil de.

şöyle bak:
https://www.kickstarter.com/discover/advanced?category_id=35&sort=most_funded

Double Fine Adventure, Shadowrun Returns, Divinity, Larry, Project Fedora
çıktı güzel oyunlar.
Torment, Eternity, Dreamfall, Armikrog, Satellite Reign, Overworld, Project Phoenix
bekliyorum çıkmasını.
Dan DirikDan Dirik
Üye

Wasteland 2'nin yakın zamanda çıkıyor olması güzel, TTON'a kadar onunla oyalanırız. Arada PoE de çıkar zaten.

Bu tarz başka kickstarter projeleri mevcut mu? Oralar pek takip ettiğim bir platform değil de.

bonecrusher'a ek olarak ftl, banner saga, expeditions: conquestador güzel oyunlar. çıkmamışlardan statis, legends of eisenwald, serpents in the staglands ve dead state var

edit: video arkada kalmasın
Spoiler:
FaironFairon
Üye
Videoyu daha yeni seyrettim de ben, çok iyi olmuş yahu. Bölüm tasarımlarından falan bahsedilmiş zaten, ben onun yanında animasyonları da çok sevdim. Karakterlerin hareketleri(koşarken dönüşler falan) falan çok güzel olmuş. Atmosfer de çok iyi. En azından oynanış ve atmosfer açısından güzel olacak gibi oyun.

Beğenenler: kral julien

MrClownMrClown
Oyungezer, Mod
Yarın da Wasteland geliyor.
Dan DirikDan Dirik
Üye
pelerin animasyonunu kim yaptıysa sağlam iş çıkarmış. mekanlar iyi söylendiği gibi, yanlız arkaplan çözünürlüğü biraz düşük gibi geldi, son hali olmadığındandır muhtemelen. bir de interface'i bependim ama diyalog sırasında ekranın yarısından fazlasını kaplamasa daha iyi olacak
TheodrienTheodrien
Mod
Çok tatlı, yiyesim geldi resmen.

Beğenenler: creiGn

CoraxCorax
Üye
HYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPEHYPE
NeOzguRNeOzguR
Üye
Askerliğin en kötü yanı piyasayı takip edememek. Oyunun oynanış videosu yayınlanmış ve doğal olarak görmedim uzunca süre.

Ama gördüğümde de vuruldum. Tam da istediğimiz yolda ilerliyor gibi bu oyun. Tabii ki öyle birşeyi bekliyorduk ama o kada fazla tutulmayan sözler var ki piyasada. Şimdiye kadar sözlerin tutulmuş olması ve bu doğrultuda ilerlenmesi çok güzel.
FaironFairon
Üye
https://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera/posts/1119445

Yeni update gelmiş. Dialog sistemini anlatmışlar bu sefer. Beklenildiği gibi kapsamlı olacak gibi gözüküyor diyaloglar.
Örneklerden birisi
Spoiler:
image
discussioncontroller