Oyungezer DVD deki LOTRO
HunTeR
Üye
Merhaba arkadaşlar.Oyunu oyungezer dvd den yükledim.7 Günlük süre dolmak üzere olduğunun cd-key alıp oyuna devam etmek istiyorum.Merak ettiğim acaba cd içinde verilen oyunun hangi versiyonudur? Yani EU yada US ?? Belirtilene göre cd key alacağımda.Şimdiden Teşekkürler.
TheGentleman
Üye
Bak bulunduğumuz yer Türkiye ve Türkiye'de Avrupa kıtasında. Amerika kıtasıyla uzaktan yakından hiçbir alakası yok.
TheodrienTheodrien
Mod
DVD'de verilen EU versiyonu.
HunTeR
Üye
TheGentleman arkadaşım sadece sorduk.Bence sende önce bilgilen sonra konuş!Buaraada çok teşekkürler theodrien arkadaşım..
Egeadam
Üye
Benimde aynı durum var ama biraz daha vahim bir durumdayım sanırsam.7 gunluk trialdan sonra devam etmek icin ne yapmam gerekiyor acaba ? Tekrar dvd falan sipariş etmelimiyim ?
TheodrienTheodrien
Mod
İstersen oyunu kutusunda sipariş edersin, istersen de cdkey alabilirsin sadece. Fiyat olarak aynı civardalar. Yalnız key aldığın zaman 1-2 günde eline ulaşır, beklemezsin. Tekrar deneme sürümünde açtığın hesaba o keyi girerek aynı hesaptan devam edebilirsin.
TheGentleman
Üye
Codemasters da sitesinde dijital olarak satıyor ve Türkiye'ye de satışları var. Bence ordan almanız rastgele sitelerden almanızdan daha sağlıklı.
Misafir
Ya da sadece cdkey de alabilirsin, kargo parası vermezsin, üstelik beklemek zorunda kalmazsın. Her iki durumda da trial accountundaki karakterlerin aynen devam edecekler =)

Egeadam
Üye
Peki bu key i nasıl alıcam ? En kısa surede elime ulasması icin.
TheodrienTheodrien
Mod
www.gamersloot.net adresi güvenilirdir bu konuda. Fiyat olarak da 31$ gibi birşey. 20dk içinde yolluyorlar keyi. Yalnız yollamadan önce telefon açıyorlar. Birşeyler soruyorlar. Eğer telefonda tatmin olmazlarsa senden kredi kartını ve kimlik kartını taratıp göndermeni istiyorlar. Öyle bir güvenlik var yani :) Ben buradan aldım, aynı olay da başıma geldi. Hiç bir sorunum yok.
HunTeR
Üye
Cd-Key almak isteyenler www.offgamers.com dan kolay ve sorunsuz bir şekilde alabilirler fiyat olarak 25$ olmaktadır.1 ay ücretsizdir.Yanlız teyit amaçlı aldıktan en fazla 15 dk. içinde aranmaktasınız haberiniz olsun...
discussioncontroller