İBLİS - İYİLER KAZANDI!
nester
Üye
Şimdi oyunda 5 kişiyiz

-Nester
-Audiodragon
-Cuthalion
-Lethe
-Mister No

Bu 5 kişiden 2 sivil(emin değilim 2 sivil olduğundan) 1 avcı 1 melek ve 1 cinni var. Bundan emin gibiyim. Ben köylüyüm yani doğru kişiyi bulma şansım 1/4.

Audio'ya bakalım:

Audio'nun cinni olmadığı durumda cinnilerin ilk yiyeceği kişi haline geliyor. Yani eğer Audio iyi rollüyse muhtemelen önceden cinni'lerin saldırısına uğramıştır. Bu durumda melek oluyor.

Audio'nun cinni olması biraz daha uzak bir ihtimal gibi duruyor . Çünkü Audio Amen'in gitmesine oy kullandı ve ilk turda neredeyse Stabilo'nun gitmesine de sebep olacaktı. Yani Audio'nun cinni olma ihtimali biraz uzak gibi. Melek veya Melek'le bir şekilde iletişime geçmiş iyi rollü olduğunu düşünüyorum.

Kaldı 3 kişi.

Elimde çok fazla bir şey olmadığı için aynı yöntemle oylamalardan giderek eleme yapmak tek çözüm gibi geldi bana.

İlk tur

Reycey99 = 3 (Hatake, Corax, barkardes)
Barkardes = 2 (Lonly_Wolf, Amenquiver, Reycey98))
Amenquiver = 1 (bodo)
Stabilo = 2 (Audiodragon, Qktay)

Bu durumdayken Lethe Amen'e attı ve Amen'i tehlikeli bölgeye soktu.
ve

bodo : 1 : Amenquiver,
Hatake Kakashi: 4 : Mister No, Samson, deathly_hallow, ReyCey98
Amenquiver : 4 : bodo, Audiodragon, Cuthalion,LETHE
ReyCey98 : 3 : Lonly_Wolf, LegendForever, Hatake Kakashi,
Deathly_Hallow: 1 : nester

burada Amen'i gönderdi.

Cuthalion da üstteki oylamada Amen'i gönderen kişilerden oldu. Hatake dururken.

Geriye Mister No kalıyor

Hatake Kakashi: 4 : Mister No, Samson, deathly_hallow, ReyCey98
Amenquiver : 4 : bodo, Audiodragon, Cuthalion,LETHE
ReyCey98 : 3 : Lonly_Wolf, LegendForever, Hatake Kakashi,
Deathly_Hallow: 1 : nester

Bu oylamada Hatake'ye atmış.

ve burada

Deathly_Hallow:1 3 (Audiodragon, Lonly_Wolf, Nester)
Reycey98:1 3 (Lethe, Legendforever, Deahtly Hallow)
Audiodragon:1 1 (Reycey98)
Lonely_Wolf:1 1 (Cuthalion)
Pas: 2 (Mister NO, Samson)

Simultane yaptırılmasına göz yummuş.

Oylamalardan akıl yürüterek Kurt bulmak pek sağlıklı olmuyor ama şimdilik en şüpheli isim Mister no gibi. Daha sonra değiştirebilirim ama şimdilik

Linç: Mister No
Mister NO
Üye
evet hiç kötü rollü tutturamadım şimdiye dek.fakat ilk turda attığım oylar random amaçlıydı genelde.hatake de bunlardan biriydi.ona ilk oyu da ben atmışım dikkat ettiysen.o turda da benim arkamdan hatake'ye atılan ani oylardan şüphelenmiştim.üçü de sivil çıktı gerçi.

simultane'ye gelirsek, o turda ilk pas hakkımı kullanmıştım.en riskli turlardan biriydi bu ve diskalifiye olanla beraber 3 köylü kaybetmişiz.simultane yaptırılmasına göz yummuşum demişsin de sanki 2 köylüyü de göz göre göre göndermişim gibi konuşmuşsun.hadi reycey'i oylayayım desem dh kötü çıkacak belki?böyle bir riski nasıl alırım açıklar mısın?

doğru şimdiye dek sağlam bir iş yapmış değilim.bunun nedeni de bu tür forum oyunlarına henüz yeni başladığımdan(daha önce de söylemiştim bunu).oyun boyunca kararsız bir profil çizmemin sebebi de bu.kötülerin sayısıın bilmiyorum ve başından beri giden her ama her iyiyi zarar olarak gördüm.
LovermanLoverman
Üye
MisterNo: 2 (Lethe, Nester)
Nester: 1 (Audio)

Oy kullanmayanlar:

Cuthalion
MisterNo

O nestere verecek belli ya.
CúthalionCúthalion
Üye
Mister No da kullanmadı.

Linç: Pas.
Mister NO
Üye
Linç: nester

bu el audio'ya atmayı düşünüyordum esasında oyumu.eğer ölürsem şimdiden söyleyeyim, audio muhtemelen cinni.lethe de olabilir gerçi ama o daha bir kaplı kutu benim gözümde şu süreçte.
LovermanLoverman
Üye
THE END BEYLER. ._.
LetheLethe
Üye
Hani oyunu kazandım ama izin verseydiler daha fazla kazanan olacaktı.
CúthalionCúthalion
Üye
Yine benim sayemde kazandınız hadi. =)

Audio, son atışı senin melek olduğunu bilerek yaptım yalnız. Kendini koruyacağın için boşa gidecekti. ^^
Mister NO
Üye
oyun boyunca arka planta takılıp yumurta kapıya dayanınca harekete geçtim ama ne kadar uğraşsam da fail oldum.iyileri tebrik ederim :)
nester
Üye
Abi beni niye linç ettiniz lan. Kazanamadım mı ben şimdi :bigcry: :bigcry:
discussioncontroller