İBLİS - İYİLER KAZANDI!
LetheLethe
Üye
Lan gidip cinniyi buldum, liderim dedim yine saldırmadılar. sdfasdfa

Üste: Cuthalion mesajlarıma net cevap verseydi kesin olarak cinniyi bulacaktım ama bulamayınca ikinizi de yollamak zorunda kaldık.
Mister NO
Üye
abi ben tek kalmıştım zaten.ortada melek var, avcı var, lider var.hangi birinize yetişeyim :D
CúthalionCúthalion
Üye
Giderim tabi. Zaten sana olan kızgınlığımdan sıktım o mermiyi.
LovermanLoverman
Üye
Yalnız 5 kurt fazla oldu harbiden, bir dahakine azaltayım bari.

Gerçi diskalifiyeler olmasa fazla değildi bence.
LovermanLoverman
Üye
Şimdi ben öyle Adra gibi bi dosya tutmadım ama olan biten şöyleydi:

Corax Samson'u tarattı,
Relentless Audio'yu tarattı, bonus alacaktı yaşasaydı.
Corax Samson'ı öldürme kararı aldı, vazgeçti vesvese yaptı o aksiyonlar döndü.
Lethe'nin seçimleriyle kurtların saldırılarını zaten biliyorsunuz.

2 tur evvel sanırım, Audio kendini korudu.
O tur audio'ya saldırdılar..
Ondan sonra tekrar Audio'ya saldıracaklardı, hatta öldür Audio komutu bile geldi ama sonra vazgeçtiler bir anda, Audio bir mesaj attı çünkü kendisini korunmuş avcı, sivil veya kahin gibi göstererek. Oradan çekinip biraz da Audio'yu cepte görüp Cuthalion'a saldırdılar, Audio da Cuthalion'u korumuştu nitekim. :) Böylece audio bonuslandı ve yine kimse ölmedi.

Cuthalion ise tam neye göre yaptı atışları bilmiyorum ama iki tur üst üste kurt vurdu adam. Ayrıca taa geri vakitlerde Audio'nun melek, Lethe'nin lider olduğunu tahmin etmişti.

Oyunun kader aksiyonunu geçen tur akıllarla oynayan Audio yaptı diyebilirim bitmesi açısından, Ama Cuthalion 'un mermileri inanılmazdı, bunların da payı çok çok çok büyük. %50 gibi bir şey galibiyete etkisi. Lethenin de early game'de yaptığı güzeldi, bu arada son tur Audio şaşırdı, tahmini yanlıştı, Cuthalion simultane yaptırmasa Mister No kazanabilirdi oyunu belki. :P O pas oyu fenaydı.
LetheLethe
Üye
O değil de geçen tur son anda oyumdan vazgeçmeseydim bildiğin 5 kişi oyunu kazanacaktık. :(

He bir de, şu oyunda benim lider olduğumu oyun sırasında anlayamayan varsa cidden oylamalara dikkat etmiyordur. Her zaman son anda simultaneye soktum ve simultaneye soktuğum adamı öldürdüm. Gittim cinlere sivilim dedim. Cinler bile lider olduğumu biliyordu yine de ölmedim. Değişik bir strateji oldu lan. Bu oyunu kazanmamın asıl nedeni cinnilerin melek avlamak üstüne bu kadar takıntılı olmalarıydı sanırım.

He bir de bir de, bu galibiyeti halkıma hediye ediyorum dsdafdfsafds. Ağa öldüğüne göre lider olarak benim halkım sayılırlar afsdsdaf.
CúthalionCúthalion
Üye
@Lethe; Geçen tur ben hiç oy almadı diye Samson'a attım oyumu, birden arkamda toplaştınız abi. Öyle gitti o.

@Lover; 5 cin olması iyi olmuş bence. Oyunu biraz daha zor ve eğlenceli yaptı, son tur bir başkaydı mesela.

Ha bu arada ben de oyun boyunca tek bir oy bile almayan Lonly'i ve yanlış hatırlamıyorsam sadece ilk tur oy alan (o da önceki oyunlardan kaynaklıydı) Legend'ı vurdum, daha ne yapayım? Lonly de hâlâ rastgele tutturdu diyordu, iyi mi? :D
CúthalionCúthalion
Üye

Nester: 1 (Legendforever)
Mister NO: 2 (Samson, Lethe)

Pas: 1 (Audiodragon)

Cuthalion
Mister NO
Nester

Ne tembelsin ya :D

Neter ne abi :)

@Audio, bu mesajı niye değiştirdin abi? Ben de bu mesajı niye anlamadım diyorum. :D
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Ahah. Beklemediğim şekilde sonlandı. Cidden Audio'nun özel rollü olduğu çok belli oluyordu ama iyi rollü çıkacağını düşünmemiştim niyeyse. Hatta bir yerden sonra oyunu götürür bu diyordum ki, beklediğimin tersi yönde götürmüş =D

Tebrikler.
SiriusABSiriusAB
Üye
Tebrikler. Ama o yazdığım doğruydu. Haberleşme sıkıntısı acayip seçtik. Asla 5 kişi toplanıp kimi yollayalım olmadı. Amen gidene kadar onla ben biraz tartışıyorduk sonra amen ve stab gidince ben ele aldım. Mister'la yürütmeye çalıştık lonly gidince birden. Bana kalsaydı ben 2.tur Audio'yu yiyordum. Bana tehlike oluşturmayacak dediler. Yoksa çok belliydi iyileri gaza getirdiği Audio'nun. Fakat adamlar çoğunluk olunca tek başıma yollayamadım Audio'yu. Pişman mıyım ? Evet. 2. turda yollamalıydık. Eğer Audio 2.turda gitseydi ardından Cutha fikirleri vardı zaten. Biraz ayrık bir kurt grubu olduğumuzdan kaybettik diyebilirim.
discussioncontroller