İBLİS - İYİLER KAZANDI!
Lonly_Wolf
Üye
Ben gittiğim tur cuthalionu kesek dediydim.ama audioya saldırdılar.sonra da cuthaliona.tam tersi olsaymış ikisi de gidecekmiş ki o zaman alırdınız :)
BergtonBergton
Üye
Yeni oyun kısa bi zamanda olsun da en azından 3-4. turu görelim ya :D
LetheLethe
Üye
Ya varya en zor seçimim ilk turda hangi sivili göndereceğime karar vermek oldu. Diyorum adam yeni gelmiş onu mu göndermeyeyim. Diğer tarafta reycey, adam bir hevesle başlamış oyuna...
CúthalionCúthalion
Üye

He bir de bir de, bu galibiyeti halkıma hediye ediyorum dsdafdfsafds. Ağa öldüğüne göre lider olarak benim halkım sayılırlar afsdsdaf.

Halk kaldıysa tabi. ^^
RelentlessRelentless
Üye
Bitti mi bu oyun?
LetheLethe
Üye
Evet. Ben ve Audio kazandık oyunu.^^
stabilostabilo
Üye

Hani oyunu kazandım ama

Lan gidip cinniyi buldum, liderim dedim

O değil de geçen tur son anda oyumdan vazgeçmeseydim bildiğin 5 kişi oyunu kazanacaktık. :(

Bu oyunu kazanmamın asıl nedeni

Ya varya en zor seçimim

Evet. Ben ve Audio kazandık oyunu.^^

Bencilliğin, egoistliğin bu kadarı. Kaybettiğimiz için değil şu iticilikten soğudum ben.

Diğer kazananlara tebrikler.

Bu arada, hiçbirimiz doğru düzgün oynamadık oyunu aslında ya. Neden bilmiyorum ama dikkatimi veremedim ben. Çok daha keyifli bir hal alabilirdi aslında oyun. Özür diliyorum bunun için.
LetheLethe
Üye
Sen ne bencilliği, ne egoistliğinden bahsediyorsun?

Yazdığım mesajların neresinde bir bencillik, egoistlik gördün merak ediyorum. Yazdığım mesajların bütününe bakıyorum da göremiyorum. Söylemek istediğim şeyleri mi anlayamıyorsun yoksa ben mi yanlış anlatıyorum? Yoksa yazdığım mesajlarda bir yanlışlık mı var? Cidden merak ettim.
Mister NO
Üye

Ben gittiğim tur cuthalionu kesek dediydim.ama audioya saldırdılar.sonra da cuthaliona.tam tersi olsaymış ikisi de gidecekmiş ki o zaman alırdınız :)

vallaha ben de o el cutha ile nester arasında oylayalım demiştim ama legend bizi audio'ya ikna etti.belki steam'den falan topluca konuşsaydık cutha'da karar kılardık.bizim takımın en büyük eksiği iletişimsizlik legend'in dediği gibi.ben de çok sık online olamadım chat için.kusura bakmayın.
barkardes
Üye
Yeni oyun ne zaman?
discussioncontroller