Ateizm ve Diğer Teizm Karşıtı Düşünceler
502502
Üye
Bazı kaynaklara göre cehennemde gece gündüz "betmenin kemeri siyah mı sarı mı olmalı" ve "en güzel mevsim hangisidir" tartışmaları eşliğinde yanacaksınız. Yine de kesin kaynak Semsın, O ne derse o olur.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
HOX dedi:

son günlerde kulislerde şu bomba iddia konuşuluyor, gerçek mi bu ö,ö

https://tr.0wikipedia.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly90ci53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvxLBsYWg (al-ilah alt başlığı)

allah su'yum ismini islam öncesi en büyük puttan mı alıyor? smh allah, get yourself together.

>son günlerde

Allah adının El İlah'tan geldiği yıllardır var olan bir bilgi.

salih32 dedi:

Samson dedi:

Arkadaşlar, Allah var ve o benim.

Kanıtlamama gerek yok, inanmanız gerekiyor, olayı o zaten. Eğer benim Allah olduğuma inanmıyorsanız cehennemde yanacaksınız.

nerden bilelim tanrı olduğunu bi takla at da bi görelim

Tanrı demedim hojam, Allah dedim. Kanıtlasam Allah olduğumu inanç olmaz. Önce inanacaksın.
SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Bazı kaynaklara göre cehennemde gece gündüz "betmenin kemeri siyah mı sarı mı olmalı" ve "en güzel mevsim hangisidir" tartışmaları eşliğinde yanacaksınız. Yine de kesin kaynak Semsın, O ne derse o olur.

Hojam revize ediyoruz. Cehennemi direkt OGZ forumları da yapabiliriz, şu an için kesin bir şey diyemem.
502502
Üye
what's the difference nokta jpg
SamsonSamson
Üye
502 dedi:

what's the difference nokta jpg

Osuruktan nedenlerle banlanıp 1500 sene banı açılmayan üyeler olacak, bu cehennemin en son katı olacak. Ortada forum olmadan tartışılırsa kimse banlanamaz.

Neyse dediğim gibi early access'e çıkartıcaz bir iki aya o zaman 500 dolar verip bakabilirsiniz aynı zamanda bize destek de olabilirsiniz.

Beğenenler: 502, Type_Tridoron

salih32salih32
Üye
yoksa şu an ölüyüz de kabir azabı mı çekiyoruz??
MosquéteroMosquétero
Üye
adam senin takla atman mucize olur diyor işte. bi mucize göster de ikna olalım. mucizesiz allah mı olur.

beni moderatör de yapabilirsin
SamsonSamson
Üye

adam senin takla atman mucize olur diyor işte. bi mucize göster de ikna olalım. mucizesiz allah mı olur.

beni moderatör de yapabilirsin

Teknik olarak her 24 saatte bir takla atıyorum.

Beğenenler: Lancaster

JejunumJejunum
Üye
Lan o değil de lover tam bir allah dostuymuş. Dev hayal kırıklığı be.
CaturdayCaturday
Üye
Jejunum dedi:

Lan o değil de lover tam bir allah dostuymuş. Dev hayal kırıklığı be.

şeriat olsa ilk bunu osurturlar müşrik diye

Beğenenler: kurtkapan

discussioncontroller