Aion - Genel Tartışma
Aion
Üye
Moderasyon Notu: Sevgili AionTR üyesi arkadaşlar. Forumumuzda detaylı bir Aion başlığı açtığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Ama bütün siteyi iki başlığa sığdırınca başlık açılmaz hale geliyor. Bu yüzden mesajları silmek zorunda kaldım. Dilerseniz bu mesajımı (AION açıklamama dokunmayın, o aşağıda kalsın)silip oyunla ilgili 2000 karakteri geçmeyecek bir açıklama yazabilirsiniz. Sitenizden bir iki satır bahsedip bir link vermekte de mahsur yok. Ancak birden fazla link kullanamazsınız.

Teşekkürler

Not: Bu mesaj yerine güzel bir Aion açıklaması yazmak isteyen başka kullanıcı olursa onlar da mesaj atabilir, bir ara replace ederim. Geçici olarak ben bir açıklama yazıyorum.

TUĞBEK'in AION AÇIKLAMASI
Aion şahane bir oyun. Herşeyden önce uçabiliyorsunuz. Her yerde uçurmuyor ama bazı yerlerde şöyle açtınız mı kanatları harika. Havada dövüşebiliyorsunuz da, süper bişey. Ama çoğu yerde uçamıyorsunuz. Ama oralarda da kanatları açıp süzülme şansınız var. Mesela takmışsınız peşinize 6-7 tane mob bir açıyorsunuz kanatları bayırdan aşağı moblar geride kalıyor komple.

Onun dışında oyun hayli WoW'a benziyor. Ama her konuda iki gömlek iyidir söyliyim. Grafikleri, sesleri, müzikleri şahane. Combat sistemi çok başarılı. Saldırıları zincir halinde yapabiliyorsunuz mesela. Size süper yetenekler veren Stigma ve mini mini boostlar veren manastone'lar var. Oyunu renklendiriyor. İki tane stigma var bende naber =)

Ayrıca oyunun hikayesi, dünyası falan da başarılı, sevdim ben. Çok da uzatmıyorum zira dergiye zaten 3 sayfa yazdık. aya kısmını da ben yazdım. Muhtemelen Tuğbek demişler bir de hıh! Eğer Beta'ya takılanlar varsa Elyos diyarlarında Elisa die hanım bir kızım var dolanıp duran. Sevimli olduğuna akmayın lvl20 sağlam bir tanktır kendisi. Gelirseniz ve sağlam Cleric'seniz çokça muhabbet edeceğimize şüpheniz olmasın, "LVL20 Tank LFG!!! Alooo!!! Tank diyom Cleric var mı cleric!!!" =P
odiflame
Üye
güzel, aoc ve warhammeronline ile birlikte beklenebilecek bir oyun.ncsoft ne çıkarsa oynarım diyen benim gibiler için öncelikli tercih olacak.sanırım nuker olurum.sorceror bana göre.bir şey soracam oyunda kadın erkek ayrımı var di mi?.mesela erkek sorceror ve kadın sorceror olabilecek di mi?
Misafir
Bu oyunu bu aralar ben de araştırıyordum,, süper oldu bu bilgiler..
[WT]Elessar
Üye
Reklamlar bitti... :)
Aion
Üye
Kadin erkek farki olmucak die biliyorum.. Class lar herkes icin ortak Asmodian ve elyo icinde. Tabi bu iki irkin birbirinden farklarida var.
Makale faydali oldusa ne mutlu bana. Belki gormeyenler vardir die burayada koyayim dedim iyiki koymusum. Bu inceleme gorup gorebilceginiz en ayrintili incelemedir buyuk emek var ustunde. Burdaki sorularinizi hergun gelip yanitlamaya caliscam.
Aion
Üye
Güncel. Bekliyorum arkadaslar sorularinizi ne kadar da sacma olursa olsun sorun. En iyi oyunlarda teki olcagi kesin bu senenin.
Aion
Üye
Güncel.
StormOrjin
Üye
Kesin birisi sorucaktır ama ben şimdiden soriyim: Bu oyun ücretli mi olucak yoksa Freetoplay lardan biri mi olucak? Hoş epey uğraşılan bir oyun olduğu belli oluyor freetoplay olucağını sanmıyorum.
Misafir
Ücretli olacak.
Aion
Üye
Ücretli -yakin zamanda kararlastirildi- olucak ama methodu henuz belli degil. Aylik ücretli olucak buyuk ihtimalle. Bu konuda gerekli aciklama oyun cikis tarihi aciklaninca yapilcak.
Sorulara devam?! ^^
Aion
Üye
Güncel.

Aion hakkindaki bilgi birikimimiz artikca ne kadar harika bir oyun olcagini anliyorsunuz ^^

Kimse soru sormuyorsa ben sorayim ^^ : Oyungezerde Aionla ilgili bir haber ciktimi?  ^^
discussioncontroller