Aion - Genel Tartışma
Lightwave
Üye
Çok fazla L2 ezgileri gördüm. :D
Ama oynanış olarak farklıdır. Ayrıca oyunda L2 de olan heroluk sistemleride oluack. Kale Savaşlarıda var diye biliyorum. Kısacası L2 nin kısmi kopyası gibime geliyor.
Aion
Üye
Oyunun en onemli sistemi PVPVE sistemidir.Bu tarz bir sistem varmi bilmiyorum.

Oyun cikinca gorucez kopya mi gercek mi. Oyun hakkinda daha cok sey ogrendikce daha cok seviyorsunuz. ^^
edit:
cevap icin tesekkurler odiflame
hi_jackerhi_jacker
Üye
Oyun hakkında daha çok şey öğrendikçe benim keşvetme duygum kayboluyor bende çabuk sıkılıyorum. Var mı newbie'lik gibisi ?
Lightwave
Üye
aynen, oyunu oynarken keşfetmek daha bi hoş oluyor.
:)
Aion
Üye
Bir oyna para vermeden once insan nasil bir oyna para vercegini azda olsa tanimak ister.
Zaten bizde oyunda surda kasin burda kasin demiyoruz quesleri nasil yapcaklarini soyleyemiyoruz cunku istesekte yapamayiz bu bilgiler nette mevcut degil. Biz oyunun dinamiklerini daha iyi ogretmeye calisiyoruz ve bizde daha iyi ogreniyoruz bu calismalar sirasinda.
odiflame
Üye
oyunu tanımadan oyuna para verip oyunda deneyimlemektense oyunu okuyup öyle başlamak bana daha cok uyuyor.mesela lotro ve tabula rasayı oyuna başlamadan biliyordum oynadım eğlenceli buldum.fakat pirates of burning sea oyunu inceledim çekici gelmedi başlamadım.
Aion
Üye
Umarim bilgi acliginizi gecici olarak giderebiliyoruzdur.^^

Bu oyun hakkinda fazlasini ogrenmek sabirsizlik yaratiyor. ^^
tegororn
Üye
Bilgiler ve tanıtım için teşekkürler dostum.

Kişisel fikrim, görüntü, tarz ve grafikler açısından bir orjinallik göremedim. Umarım çıktığında seni tatmin edebilecel, güzel bir oyun olur :)
Aion
Üye
Tesekkurler. ^^

Beni tatmin edicek bir oyun olursa emin ol herkesi tatmin edecektir. CB sini sabirsizlikla bekliyoruz. Bu arada oyun hakkinda daha fazlasini ogrenmek icin Fan sitemize bir goz at derim. Bu makele yabanci bir kaynaktan ceviri oldugu icin eksik bilgiler var.^^
Aion
Üye
AionTR yenilendi.

+bide konu cok assalarda kalmis guncellensin. Ben sorulariniz icin burdayim. Bole guzel bir oyunu kacirmayin.
discussioncontroller