Aion - Genel Tartışma
Aion
Üye
Tekrardan yukarlara.

29-31 Temmuz Arasi Oyun Avrupa medyasina duyrulcak oyungezerden haberleri bekliyoruz :)
Orbayd
Üye
oyunun izlenimi iyi gibi geldi ne zaman cıkacak bu oyun walla lineage baslamayı düsünüyorumda hazır kutusu gelmis türkiyeye bu yıl içinde cıkacaksa bekleyeyim bari
KingoftheWildHunt
Üye
Dergideki yazıyı okudum ve ilgimi çekti bu oyun. Oyun ne zaman çıkacak? İlk sayfada 2008 yaz öncesi çıkacak yazıyor :S
Aion
Üye
Dergiyi yeni aldim. :D

Ve editötün yazisinda arka plandaki aion consept art ini görünce heycanlandim . Bakalim Dergide daha neler görücem.
Okumaya baslicam simdi bakalim neler yazmissiniz :)

O ilk sayfayi düzenlemek lazim . Bir ara el aticam kesinlikle . 2009 dan önce beklemeyin oyunu. 2009 da cikicak. ;) ;)
Falore
Üye
Hiç beğenmediğim bir experience ve loot sistemine sahip olduğundan dolayı benim için pekte umut verici bir oyun değil gibi görünüyor, bakalım.
Aion
Üye
Editörün yazdiklarini okudum. Keske burdaki yazanlari okuyup gitseydi . O zaman büyük bir suprizle karsilasmazdi . Aion hakkinda çok az bilgi vermis ama daha fazlasini türkçe resmi siteden alabilirsiniz . Verdigi övgüler icinde teşekkürler daha bize oynamak nasip olmadi . "Muhteşem!"
Bir dahaki sefere Aion İncelemesiyle görüsmek üzere.

Edit:

Bu arada editör ü tebrik etmek isterim. Kesinlikle bizden daha cesursun ben bile öyle yorumlar yapamam ama bu cesaretinin arkasinda oyunu denemis olmanin verdigi avantaj var tabikide. Acaba bendemi oyun muhteşem olucak demeye başlasam yoksa gene bekleyip kendimmi tanik olsam.  :dans: :D
Dark Templar
Üye
anaa ben bu konuyu nasıl görmemişim. yarın etraflıca inceleyip yorum yazayım
ilk videosunu izlediğimde hımm ilginç olacak demiştim.ama pek de heyecanlanmamıştım. ama şu yazıları okuyunca,yeni videoları izleyince,üstüne bir de Ofcm'den onay gelince sabırsızlanmaya başladım. çıkınca kesinlikle deneyeceğim, bakalım neler çıkacak
Sims 2 Ustası
Üye
ben ilk videosunu izleyince beni ilk dediğim şey "bu grafikler... DVO'da... hıhı..." idi. Yeni videolar mı çıkmış? İzleyelim!
DesQueDero
Üye
peki siz oyungezer dergisi ekibi olarak bu oyuna baslıcak mısınız ? :D
Misafir
Valla ben başlayacağım, çünkü dediğim gibi "BU OYUN MUHTEŞEM!" =)
discussioncontroller